Kapat

Anlamadım gitti arkadaş youtubedan da olduk ...

Adam akıllı site yok zaten en güzel kalitali videolar şarkılar ordaydı şimdi internetten düzgün kaliteli müzik bile dinleyemiyoruz yok çünkü twitter gitti youtube gitti bu yavaş yavaş facebook, instagram,watsapp derken KS rada sıra gelir kapanırlar tek tek bu ne ya nerde hani özgürlük. ...

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• yok canııım özgürlükçü bunlar,yasakçı zihniyet diğer partiler ya,topa tutuyor kışkırtıyor işte,sonra alın size insanlar arasında bölünme.ve bu bölünmeler içsavaşa kadar gider:S

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu yorumu partici olarak yazmıyorum.

1) Twitter kapanma nedeni arkadaşımız video'da paylaşmış, ek olarak ülkemizde olan iç isyanlar ayaklanmalar gruplaşmalar vb. şeyler buradan kaynaklanıyor. Yani toplanmak için sosyal ağlardan biri.

2) Youtube zaten kapanacaktı bu seçimle alakası yoktu. Youtube türk sanatçılarımıza para vermiyordu kapanması gündemdeydi hatta türkçe şarkılar birer birer siliniyordu, sonrasında ülke planlarıda youtube paylaşılınca ve silmemekte ısrarcı olduklarından dolayı youtube'da kapatıldı. (Bence iyi oldu) Zamanında Atatürk'ü kötüleyen bir video sitesiydi.

3) Dns ayarı vb. programlardan girebiliyorsunuz ama sizin bu yazdığınız dns çözümlerini okumuyorlar mı sanıyorsunuz ? Buna da bir önlem alacaklardır.

Kendi görüşüm Facebook kapatılmasını istemem ama eğer diğerlerinde olduğu gibi olacaksa o da kapatılsın. İletişim mi lazım birinle mi chatleşicem, telefonlar, msn vb.

Facebook, Twitter popüler değilken hepimiz msn kullanıyorduk.

0|0
    2|1
    • bu devir de msn kaldı skpye gecdik

• Chatleşmek için bir çok alternatif var. Aslında bana göre bir çok kişi sanal ortamda sevgili bulabilmek için önüne geleni ekliyor tanışıyor filan öz güven eksikliği tamamen, keşke diyorum facebook'ta kapansa insanların biraz öz güveni olupta çıkıp karşısına konuşsalar.

• twitter adli kararlara uymadıgı için engellendi de youtube engellendi onu bilmiyorum. gerçi yine kullanıyorum youtube sorun olmuyor da madur olan çok tabi. video twitter'ın açıklaması link

0|0
    0|0
  • bunu birde akkoyunlara anlatabilsek..

4|4
    1|3
  • youtube senin yasalarını uygulamayacak kadar kendini büyük görecek sizde bunun için devleti suçluycaksınız çözemedm

1|1
    2|1
  • Ülkenin mahremi ifşa olursa kapanir. Saçma sapan sorular sormayın

2|1
    3|1
    • Herşeye istedikleri gibi yön veriyolar bunu bilerk böyle yapmadkları ne malum bn şuan devletimizi gerçekten güvenerek emanet edecegimiz kimsenin olmadıgını düşünyorum bu ister ak olsun ister mhp ister chp

• iyi oldu millet hak etti bunları daha beteri de lazım Erdoğanı destekliyorum bu konuda

2|1
    3|1
  • ben tiwtter ve yutube ye girebiliyorum yasak beni baglamaz

2|2
    0|0
    • sorun zaten yasak değil neden yasaklandığı.. içeriği yani.

• diyorlar ki saçmalamayın onca seçmenin oyuna mani olacak akp kapatır mı ? diye mit kapattı. diyorlar yakın zamanda mitteki müşteşarlara noldu.. bilginize..

• teşekkürler

• o yönde bakma youtube devlet büyüklerinin konuşmalarını koydular suriye ile ilgili bütün dünya üzerimize güldü

0|0
    0|0
  • dns ye çek bir ayar o sitelere bir tek o kapayanlar giremiyor ;)

2|0
    0|0
    • Oda wirüslü diyolar ama ordan baglannca tüm bilgilerin resimlern faln tanımadgn kişilerin eline geçiyor diyrlar

• yok öyle birşey gönül rahatlığla değiştirebilirsin türkiyeye erişim kapatıldı türkiyedeki dnsler fitreye takılıyor farklı yazınca dnsyi fitreden geçiyor gazeteciler bile bu şekilde kullanıyorlar ayarları değiştirip girebilirsin

• hidemyass.com a gir ordan gir ben giriyorum şuan

2|0
    0|0
  • özgürlük falan olduğunu kim demiş ki sadece ve sadece iktidarın bekaası ve güvenliği söz konusu

0|1
    1|1
  • Seçimden sonra açılır merak etmeyin

1|0
    0|1
  • azicik sabirli olun lutfennnnn :))))) hepsi geri gelecek...

1|0
    0|0
  • ks de kapanmaz canım sanki neyi var elimizde bu kalmışken kıymasınlar buna da ;)

1|0
    0|0
  • ben ikisinede girebiliyorum hala :D

1|0
    0|0
  • özgur deılmısınşu anbk özgursun kı atıp tutuyorsun boş konuşma ltfen

1|0
    6|5
    • İnternet özgürlüğünü kastedigimn farkndasn umarım anlamayp yorum yapma boş konuşuyosam yorum yapmada gerek yok sen dolu aklınla git başka soruları yantla ok arkadaşm hadi

• Hı hı ergen canım tabi ...

• benim için sıkıntı yok böyle de rahatım oylede ama iyi oldu bu ne canım hepiniz matrixtesiniz san ki facem macem de yok o çıktı çıkalı bağlar koptu

0|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 13

• bu ulkede başbakanım istesin kocamdan bile ayrılırım diyen kişiler olduğu sürece özgürlük hakkımız elimizden daha çok alınır..

4|5
    2|2
  • senin ülkeyi savasa sokma planlarin ortaliga sacilsa sen de kapatirdin panpis hainligini niye türkiye ögrensin (:

1|4
    2|3
  • bi saniye mit kapatmış ya ... aaa yine suçu yok çünkü mit müsteşarlarını tek bir dilekçeyle işten attırabilen adam ses kayıtları 1 i 1000 i aştığı için kapattırmıycak youtubeyi.

1|3
    0|1
  • özgürlük 1938 de bitti.

2|0
    0|0
  • Özgürlük kısıtlama amaçlı degil de su kasetlerden ötürü kapatıldı Youtube. Hayır anlamıyorum senin. Suriye planlarını dünya alem dinlemiş zaten gizlilik namına bişey kalmamış hala kendi ulkende siteyi kapattirma derdi. Ne faydası olabilir ki Youtube i yasaklamanın?

0|1
    2|0
  • Ben şuan youtubeden muzık dınlıyorum ne alaka yani :D

1|0
    0|0
  • VPN' i dene.

1|1
    0|0
  • DNS, VPN. Şimdilik başka yolu yok.

1|1
    0|1
  • Dns ile pcden hallediyoruz da android uygulaması açılmıyor be sinirlerim bozuk :(

Telden birşeyler izliyordum :/

1|0
    0|0
  • Arkadaslar ks kapanmaz daha googlede adi cikmiyo ya. Bi de Opera Mini indirin Dns ye gerek yok gayet iyi giriyor.

1|0
    0|0
  • seçimlerden sonra hepsi açılacakmış diye duydum

1|0
    0|0
  • İyi işte hepsi kapansın da insanlar gerçek hayata dönsünler artık :d

1|0
    1|1
  • Çok abarttılar artık

1|0
    0|0
Yükleniyor...