Seksi resim koyarsa..?

Eski sevgiliniz çok güzel ve seksi ise, ve facesine de bir resim koyarsa böyle mini dar elbiseli. çok güzel falan çıkmışsa bu resmi gördüğünüzde ne hissedersiniz? ne düşünürsünüz? laubalaşmayın doğru cevaplar verin?

(ben koydum eski sevgilim facesini dondurdu bende ekli değildi ama)

Güncellemeler:
Bu arada beni unutamadıgından mı bilmiyorum ama bana mesajlar atıyor arada, cevap vermiyorum hiç. Daha önce de böyle bir resmim vardı o resim için kızmıştı. bu resim daha da güzel ama.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmiyorsam umursamam ama seviyorsam deliririm hatta doverim dovdukten sonrada dudagina yapisirim :)

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Tutuştu tabii benden ayrılınca diye düşünürüm.

3|0
    0|0
  • Kendi kevaşeliğidir. Kendini milletin gözüne szikine meze edecen kızdan kimseye hayır gelmez. Kendini o kadar ortaya atacağına milletin altında inlesin de oro*spuluğunun hakkını vermesini tavsiye ederim! :)

Boşa kürek sallamanın manası yok yapacaksa en iyisini yapmalı. Senin içinde geçerli ;) :D

0|0
    1|0
    • ne dıyosun lan senn piççç anan yatsın mılletın altına. giydiği giysiye göre namus kavramı yapacak kadar serefsizsinnnnn

• senın ananı dunya alem s*kmışş sen gibi ne oldugu belirsiz piç doğmuş iştee. ne kapalılar var saman altından su yuruten ne açıklar var namusuyla takılan sen gibi namusu etekte bilen malll ne anlarr bir rekat namaz kılmamışındır gelmiş ahlaktan bahsediyoo* serefsızz s*ktr git şimdi

• Anneni annem olarak sayıyorum ;) Sorduğun soruya en güzel cevabı verdim kapalı olsun açık olsun o*ospuluk etmenin manası yok. Sende boşuna kendi k*çını başını yırtıp konuşma bir s*k olmaz senden de

• ararım yeniden tavlarım

2|0
    0|0
  • Sevmiyorsam umursamam ama seviyorsam deliririm hatta doverim dovdukten sonrada dudagina yapisirim :)

1|0
    0|0
  • Yeni sevgilimi düşünürdüm

1|0
    0|0
  • umursamam ne olsa eski sevgilim hatta eski sevgilimi engelledim sildim.

1|0
    0|0
    • ama o bana mesajlar atıyor zaten unutamamış beni

• sana mesaj at demiyorum ne düşünür diyorum

• seviyorsa açıkcası kıskanır.

• Eski ise eskidir eskide ise umrumda değildir

1|0
    0|1
  • Senle alakası yoktur bence mallastigini düşünür ;)

0|0
    0|0
  • Lan bu karı da benden sonra iyice or..pu oldu diye düşünebilirim = )

0|1
    0|0
    • elbiseye göre mi oluyor bu işler?

• Hangi resmi ? = )

• :))) yeni resmimi yanii siyah dar mini elbiseli

• alırım sabunu ,selpak peçetimi elizabet ritüelini gerçekleştiririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Emin ol senin fotoğrafını gördüğü için dondurmuştur. Hey allahım ya.

2|2
    0|0
    • olabilir neden olmasın? sürekli beni kontrol ediyor çünkü

• yok canım yanlış anlamam da umutlanmam da. çünkü onunla konuşmayı istemiyorum o mesaj attıgında cevap bile vermiyorum. umut arasaydım zaten konuşurdum onunla. ben sadece önce ki resmime kızmıştı bu resimden sonra ne düşünür diye merak ettim

• Erkekleri anlamak zor, kim bilir ne düşünmüştür neler geçmiştir aklından. Onunla ilgili ne varsa at madem kafandan, takıntı yaparsın böyle. Aman diyim :)

• Boşa kürek çekiyor diye düşünürüm

1|1
    0|0
    • neden?

• hesabını dondurmamıştı. ben resim yükledikten sonra dondurdu. ve boşa çırpınıyor diyemez çünkü mesaj atan o, cevap vermeyen benim

• Sen öyle diyorsan...

• Çekemez bence sinir olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...