Tc' bir Türk lidere nezaman kavuşacak

Sizce nezaman bir Türk lider yönetir Tc'yi ?

bizim bu dünyadan göçtüğümüz zaman mı aceba ?!.

resmi dil Türkçe , halk'da Türkler , ee ? hani Türk lider ?!

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gzl :) Bende bilmiyorumki ama yakın amanlarda yönetse iyi olur

1|1
    0|0
    • amaç başka işte, bizde istiyoruz bir Türk geçsin

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne Türk lideri arkadaşım . Demokratik hukuk düzenini , kuvvetler ayrılığını , demokratik seçim sistemini , siyasal çoğulculuğu , katılımcı demokrasiyi , bağımsız medyayı ,hesap verilebilir siyaseti ,kadın erkek eşitliğini ,farklılıklara saygıyı , sosyal adaleti , insan hak ve özgürlüklerini , vicdani ve ahlaki olguları benimsemiş kim olursa olsun beni yönetebilir. Meclise bisikletle gezen bir lider istiyorum , benim kadar eşit olabilen , adaleti sağlayan bilen , korkusuzca halkın arasına girebilen, kendisi gibi olmayanı yok saymayan , kimseyi ötekileştirmeyen , benim malıma göz dikmeyen , öz eleştiri , idealist , iyi kalpli , çoğulcu , ileri görüşlü bir lider istiyorum .

Bu vasıfları üzerinde toplayan bir lider ister yedi göbek ateist olsun , isterse eşcinsel olsun , isterse yahudi olsun isterse mason olsun , isterse alevi isterse suni olsun . İsterse Kürt isterse Ermeni olsun istiyorsa da Rum olsun. İnsan olsun be kardeşim adam olsun adam götü başı ayrı oynamasın yetmez mi ?

0|2
    0|1
    • Tabi bunları göze alaraktan , bende bunları yerine getirecek kişinin bir Türk kökenli bir liderin olmasının temin ediyorum .

• "Karacık dağından, Kıpçak çölünden Gelen atalarım gibi Türk'üm ben.

Bana yol gösteren benden olmalı;

Olamaz Türk'e baş, Türk'üm demeyen."

Ziya Gökalp

1|2
    0|0
  • bu seçimden sonra değil diğer seçimde mhp gelecek sen rahat ol

1|1
    1|0
  • OOOoofff off keşkeee:Saynı fikirdeyim seninle takdir ettim benim gibi düşünenler de varmış sitede...şimdi bize faşist diyenler de çıkar:S 5 yıldızı verdim,cevap:asla çıkmayacak:S

1|0
    0|0
    • Teşekkür ettim, çıkar çıkar ;)

• senin dediğin zor çünkü memleketin üçte biri türk, üçte biri laz üçte biri de kürt. yani üçte bir ihtimalle bir türk yönetir

0|0
    1|2
    • kes sesini be resmi halk Türklerdir.

• üçte biri yok sayarak üçün birini alırsın :D

• ha ses etmedim adama laz dediğin de kıpçak Türleridir iyi araştırdım ben , ve ayrıca karadenizli de değilim , haha kekeoli .

• kültürünü, ahlakını, şerefini ne zaman paradan daha önemli sayarsa o gün kavuşacak

0|1
    0|0
    • haklısın , ama halkında suçu değil ,adam görünümümdeki hırsızlar senelerdir hile ile alıyorlar !

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...