Yapılan bir ankete göre ruslar türk kızlarını çok kıskanıyor? Ne diyorsunuz?

1.eşlerinin düşkün olması

2.elinden her iş gelmeleri

3.temiz olmaları.

4.cilveli olmaları

5.farklı karakterleri bir arada toplama çocuksu ateşli sinirli şen şakrak

6.hemen çökmemeleri.bunu içkiye aktif cinsel yaşama ve rahatlıga baglıyorlar

7.erkek gibi olmaları

8.çok güzel olmasada çeken birşey olmalarıymıs.the answer adlı bir site.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bunu duyunca iki katı havalanıcaklar

Olan yine bize oldu m.k fdsss

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Rus manyağı bir üye vardı. Adını yazarak parmaklarımı yormak istemiyorum lakin kesin bu yazılanlara bir kulp takar..

0|0
    0|0
  • ohh iyice bir tarafları kalkar artık ayvayı yedik ayrıca bunlar anadolu kızları sosyetikler için değil

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kıskanırlar tabi Türk kızlarımız iyidir güzeldir hoştur şıklarda güzel bence doru ;)

0|0
    0|0
  • bunun sebepi rus erkekleri. sadece içip sevişirler başka bişey yapmazlar. ne sevgi ne sahiplenme vardır. geneli cılızdır. bu yüzden türk kızlarını ksıkanıyor olabilirler ve ülkede 80.000 den fazla rus gelin olabilir. ama bunun sebei türk erkekleri veya kızları değil. rusyadaki erkek sayısı kadından çok çok az. nüfus olarak arada 10 millyona yakın fark var. ordaki kızlar hem erkek bulamıyor hemde bulduklarının hiçbir hayrı yok. o yüzden buraya geliyorlar ve başka ülkelerede çok gidiyorlar

0|0
    0|0
  • türkün türkten başka dostu yoktur ve bu yüzden türk kadınları başımızın tacıdır desem yalan olmaz galiba...

1|0
    0|0
  • türk kadını ucuz ve basit degildirde ondan.. önce kendine saygısı vardır.. kendisini et parçası görmez.. ve hiç bir zamn karşılını manevi almadıgı birşey yapmaz..

0|0
    0|0
  • tabi o ankete ruslar katıldıysa

0|1
    0|0
  • Tüm bunlara rağmen, Rus kızlarına rehavetin azalmaması çok ilginç doğrusu. Buna ''Teselli anketi'' diyebilirim ancak.

0|0
    0|0
  • 1 yanlış çoğu zaman 2 zaten sıkmaca bu devirde zor iki yumurta kıramıyo çoğunluğu 3 hepsi öyle değil 6 da yanlış 7 erkek gibi olan kız iticiliği var iğrenç yani bunlar safsata inanma sen

0|0
    0|0
  • Armegedon bu soruyu gördüğünde ne dicek acaba :)

Kıskansınlar tabi türk kızı candır :)

0|0
    1|0
  • armageddonun neyi oluyosun merak ettim

0|0
    0|0
  • Egolanuz tavandı şimdi terasa çıkar yapma kedicik :)

0|0
    0|0
  • Özellikleri beğenmedim..

0|0
    0|0
  • Değerimizi bilin saklayın bizi :)

1|0
    0|0
  • Rus kizlari Turk kizlarinin eline su bile dokemez :p

0|0
    0|0
  • sen Türk erkeğini yabancı erkeğe tercih edermisin

0|0
    0|0
    • cevap ver, tavrın ego tatmini yapar gibi siz sanki ikide birde italyanları övmüyorsunuz

• herşey görsellik değil, esmer olmayan Türkler de var

• tavırlarından hoşlanmadım normalde Türk kızı derdim ama bize üstünlük sağlamaya çalışman yüzünden rus kızları bir harika diyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünyada kadınlarının birbiriyle çekiştirildiği başka millet var mı acaba :) Erkeklerinin kadınlara çok kötü davrandığını biliyorum ama saydığın diğer şeyler onlarda da olabilir. Rus gelini olan bir tanıdığımız vardı kadın bizden aşretti

0|0
    0|0
    • Var tabi ama abartılacak yok.

• Amaaan böyle kalıplara takılmayalım.

• Ama böyle kalıplar insanların görüşünü etkiliyor

• İnanmadım hiç

0|0
    0|0
  • Rus kızları zaten leş gibi, kıl-tüy temizliği bile yapmazlar :s bir kere adalar vapurunda denk geldim . kadın sarısın ama koltuk altını ne sen gör ne ben söyleyeyim :s o arada ekmek arası bir şeyler atıştırıyordum, iştahım kapandı . o gün bu gündür orada yediğim şeyi yiyemem, aklıma o kadının leş koltuk altları gelir :S

0|0
    0|1
Yükleniyor...