Sabah gaztesi köşe yazarı hasan bülenti okuyanınız var mı?

ben adamın yazılarını çok beğeniyorum derinikli yazıyor yüksek bir kültür de yazıyor makalelelri çok zengin

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sabah sabah sabahı nereden cıkardın arkadas,satılık ınsanları degıl ozgur yazanları okuyoruz,mesela hurrıyetde akıf beki,adam ıktıdarın adamı ancak hurrıyetde yazabılıyor var mıbıldıgın sabahda boyle yazabılen?kalemını ıktıdara yaslayıp sutre gerısınde sallayanlara prım vermeyın,ıktıdarı kaybettıklerınde en cok onlar yakar canınızı...

0|0
    0|0
    • eee herkes satılık uşak haindir hee kusura bakma muhalif her düşünceye böyle yaklaşırsan bu faşitsliktir despotluktur her insanın algı dünyası duygu dünyası kültürü olaylara bakış açısı farklıdır doğal karşılamak alzım benden olmayan haindir satılıktır ohh ne kolay al etiketi yapıştır tassubculuğun zirvesidir gericilikti,r bu lütfen aşın bunları tahhül hoşgörü sıfır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabah gazetesinde yazıyorsa o özelliklere sahip olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|1
    • fazlasıyla ön yargılsın hodri meydan adamın yazıları ortada istrsen bir kaç tanesine bir göz at ön yargılı düşüncen dağılır

• Sabah gazetesinin nasıl bir gazete olduğunu söylememe gerek yok o adamı da orada tutuyorlarsa onun da neye hizmet ettiği gayet açık.

• haklsın tamam ama ölçüt şu olmalı doğru olanı alınır yanlış olanı bıraklır kasteddiğim şey sosyolojik olark adam zenginidr yani bir makalesini okuduğunda tek bir bilim dalından beslenmiyon birçok bilim ilimden beslenirsin olayları yorumlama gücü kaynak zenginlği...vb

• insanlar takım tutar gibi yazar tutar okumadan bellidir yani dusuncesi cunki cahildir .hoş ben hiç birini sevmiyorum oda var ya

0|0
    0|0
  • Sabah gazetesi iktidarın tescilli gazetesidir. Orada yazan 10 yazıdan 9 u yalandır. Köşe yazarınada itibar etmem o yüzdn

2|0
    0|1
    • hocam isterseniz bir okuyun bence ön yargılı yaklaşıyonuz gerçekten yazarda müthiş bir geniş bakış açısı bir kültür eğitim var

Yükleniyor...