Kadın-Ahlak-Zihniyet

Ülkemizde kadınların kluplere gitmesine kötü gözle bakıldığını düşünüyorum ve cahile bir anlayış olduğunu savunuyorum.Peki sizce?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kadin Ped aldiginda dikkatli olsun herkese göstermesin, Ahlaksizliktir diyerler.

Erkegin Penisinin kesilmesini sokaklarda Davul zurnalan kutlarlar.

Toplumu Müslüman olan ülkelerde, Ahlak sadece kadinlar icin gecerlidir. Bosver belki 400 senede sonra Avrupa medeniyetine kavusurlar.

1|2
    2|3
    • avrupa medeniyeti dediğin şey ne kardeşim senin ? Adamlarda gelenek görenek örf adet yok sizin gibiler yüzünden türk benliğimizi kaybeder oluyoruz. Zamanında sokaga sıçan bir milleti mi örnek alcaz biz ? Geçmişte avrupa bize özeniyordu şimdi ise biz onlar gibi olmaya başladık farkındamısın bilmiyorum ama benliğimizi kaybediyoruz belki bir 50 yıl sonra türkluk namına birşey kalmıyack sözde türk kalck sizin gibi insanlar yüzünden yazık ya.

• Bırak allahını seversen ya yabancı tatlı gelir diye boşa demiyorlar kaybediyoruz tabi sırf sizin gibi insanlar yüznden ilerde cocuklarımıza bırakacagımız geleneğimiz ahlak duygumuz kalmıyacak dediğim gibi geçmişte tuvalet kültürünü bile bizden öğrenen bir milletin yani avrupanın simdi köpegi olma yolunda ilerliyoruz + tv programlarıda bunun cabası adamlar savaşmadan içten öldürüyorlar bizi gerçekten çok yazık be ha bu arada ben cahilim sen bilgilisin kardeş.

• Git uzun bir zaman yaşa

Kızlar Ne Diyor 3

• kadına yakışmayan bir davranış

0|1
    0|1
  • klübe gidilmesine sıra gelene kadar...

0|0
    0|0
  • o kluplerde neler yapıldığını biliyoruz sonuçta bence çok büyük bir iğrençlik bir kadına yakışmayan bir davranış

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadın namus demektir bilader tabi kötü gözle bakılır tek başına kulube git yemedigin şey kalmasın daha sonra kötü gözle bakılıyor bakılır tabi. Kadın kadınlığı bilmeli elin avrupalısına özenipte hassiyettinden kadınlığından ödün vermemeli. Yok klupe gitsin yok oraya gitsin yok buraya gitsin kötü gözle bakılıyor diyorsun. Tabi kötü gözle bakılcak cahillik bir alakası yok bunun bizim gelenek görenek örf adetlerimiz türk benlğimiz böyle sizin gibi insanlar yok olsun istiyorum bazen. Sizin gibiler yüzünden 50 yıl sonra türk benlğimizi kaybetcz. Elin avrupalısı hiç savaşmadan türkleri içten öldürüyor sizde buna izin veriyorsunuz yazık ya allah sizin gibileri islah etsin. Avrupaya özene özene ne hale geldik adamlar osmanlıya kadar hep bize özendi herşeyi bizden öğrendi simdi günümüzdeki insanlar varsa yok avrupa ne var bu avrupada bu kadar tatlı gelen şey ? Adamlar büyüye kücüge saygı sevgi yok namus kavramı namına birşey yok sizde mi onlar gibi olmak istiyorsunuz ? Cidden çok yazık. Sizin gibi insanlar yüzünden ben ilerde torunlarıma bırakacak bir örf adetimizin kalmamasından korkuyorum açın biraz gözünü.

0|1
    0|0
    • Gelenek ve örf yok diyerken ? Sana öyle geliyor sanirim. Hic kimse hicbir zaman size özenmeye calismadi, ve hayir biz gecmiste yasamiyoruz.

O kokan pis Avrupali dedigin kisiler Fransizlardir ve diger Avrupalilar onlarlan dalga geciyor bu nedenle evet.

Gödü boklu Fransizlar kadar bilem olamadiniz ama sonunda. O bilem suanda sizlerden daha medeni.

Benligimizi kaybetiyoruz he ? Benligimizi kaybetiyoruz deyip, Arap milliyetciligi yapan cahilerden biktim.

• tek gidiyosa aranıyodur büyük ihtimal.

kadın ark grubuyla gidiyosa ya topluca aranıyolardır ya da kafa dağıtmaya gitmişlerdir.

kızlı-erkekli gidiyolarsa aranma felan yoktur kafa dağıtma vardır.

ama amele tiplerle uğraşacağına git bir bara ya da nezih bir kafeye dağıt kafanı.

0|1
    0|1
    • Yetişkin bir kadının özel hayatının bir yönü olan cinsellik isteğini eleştirmek ve ahlak kavramını tek yönden ele almak mantıklı mıdır?

• türkiyede yaşıyoruz...

belki 50-60 yıl sonra bir avrupa seviyesine geldiğimizde olabilir. hatta avrupayı bırak kadın egemen toplumlarda ele alabiliriz.

• Kardesi.Ben bayan hocamı nasıl etkilerim sorusunu sormustum.Sende bunun cevabı cok uzun dediklerimi adım adım uygularsan birliktelik yasayabilirsin femissin.Yazarmìsın.

0|0
    0|0
  • bir çok konuda kadınlarımız sıkıntı çekiyuor

0|1
    0|0
  • Cahillik senin gibi düşünenlerde koçum

1|1
    0|2
    • Bir fikrin varsa düzgün bir uslüple dile getir.Patavatsızlık etme.

• helal olsun kardeş çok güzel söylemişin. Modernleşme ayagına adamlar pezvnkleşiyor bunlar için namusun bir anlamı yok bence.

• Size vermedikleri için mi cahil oluyorlar?

1|0
    0|1
Yükleniyor...