Hangiisii daha iyi acaba ?

Rammstein mi ? Metallica mı ? Hangisini dinlersiniz ? hangisi daha iyi gelir size ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Karşilaştırmak saçma çünkü rammstein power metal yapiyo modern müziğe yakın yani alternative metal, metallica ise.heavy hatta thrash metal yapiyo yani saf,gerçek metal ve ikiside işinde çok iyi ama bir yerden sonra ikiside sıkıcï gelmeye başlıyo o yuzden Ben Judas priest ve özellikle ac/dc yi öneriyorum ;) :):):) bide Dio ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İkisini de dinlemem .

0|0
    0|0
  • Ben Rammstein'i daha çok seviyorum. Tarzları, müzikleri çok hoş. Dinlemediğim şarkısı yoktur, ezbere bile bilirim^^

0|0
    0|0
    • Acayip iyiler ya böyle nasıl anlatıyım çook iyi geliyo anlatamadım ama :D neyse

• Metallica

0|0
    0|0
  • Rammstein :D

0|0
    0|0
  • Metalica inkarcı tarz parçalar söylüyor. İnanç derecen nedir bilmem fakat inaçlıysan uzak durmalısın.

0|0
    0|0
  • Metallica for ever

0|0
    0|0
  • Rammstein sözleri daha anlamlı geliyor. Müzik olarak karşılaştıralamazlar çünkü; Rammstein endüstriyal metal, Metallica trash metal... Her ne kadar karıştırılsada tarz olarak çok fark var.

0|0
    0|0
    • Ben zaten tarzını karşılaştırarak sormadım sadece hangisi daha iyi geliyo ?

• Kulak olarak yine Rammstein derim. Daha ritmik ve klavye var. Metallica soloları güzel ancak şarkı sadece solodan ibaret olamayacağı için oyum her türlü Rammstein.

• Güzeel :)

• Metallica Rammstein grubuna göre daha köklü özellikle 1980 li dönemleri çok çok iyiydi

Bence Metallica

0|0
    0|0
  • l like ramsteimn

0|0
    0|0
  • rammstein tam bir şerro,metallica inkarcı.başka seçenek yok mu.ama bu ikisi arasında olsun diyosan metallica.

0|0
    0|0
  • İkisi arasından Metallica.

0|0
    0|0
  • ikiside bayıcı. Ajdar tercihimdir bacım

0|0
    0|0
  • Dinlersem Nightwish; ama dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • metallica

...

0|0
    0|0
  • 2sini de dinlerim ama Metallica

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rammstein - Amour Amour dinlerdik lisede almanca dersinde.

0|0
    0|0
  • ---metallica--

0|0
    0|0
Yükleniyor...