Sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor.. özdemir asaf bu sözüyle ne demek istemiştir sizce?

sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor.. özdemir asaf bu sözüyle ne demek istemiştir sizce?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• sende aşkı gördüm başka kimse görmesin..

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Yani benim seni gördüğüm güzellikte başka birisi görecek diye çok korkuyorum demek istemiş yazar bacım. :)

0|0
    0|1
  • kızdaki cevheri görmüş. keşfedilmeden evlenelim demek istemiş. o huyuna fetiş derecesinde aşık olmuş :)

0|0
    0|1
  • karşısında gördüğü güzellikten bahsetmiş ama bu güzellikk bildiğimizden değil daha içsel bir güzellik bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|1
  • sende kaşarlık görüyorum ve başkasıda aynı şeyi görüp senden yararlanacak diye korkuyorum

ben bunu anladım :D

1|0
    2|0
  • tam tersi bende kimsede görmediği güzellikleri bende görsün isterdim

0|0
    0|0
  • sana benim gözümle bakan gözle kör olsun

0|0
    0|0
  • İnsan bunu demesi için karşısındaki kişide anlamlar çıkarmalıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aşık olduğun kişinin gözlerinde gördüğünü başkası görebilir mi ?

Benim gördüğümü görürler ve sana aşık olurlar diye ödüm kopuyor demek istemiş galiba

1|0
    0|0
  • sevgilin mi yazmis faceye.

0|0
    0|0
  • onda gördüğü aslında tamamen kendi arzuları ve tutkularının yarattığı bir hayal. korku dolu bir cümle. kaybetme korkusu.. çok tehlikeli bir delilik hali. zaten kimse onun gördüğünü göremez. mecnun misali yani

0|0
    0|0
  • Sende görüp aşık olduklarımı başkası da görür aşık olur diye korkuyorum demeye getirmiş sanırsam.

0|0
    0|1
  • kız göstermiş asaf abimize

1|0
    0|0
  • Sevdiğinde gördügü güzellikleri başkalarıda görürse onun gibi aşık olacaklarından korkuyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...