Sizce olması mümkün mü olunabilir mi ??

polis olmak istiyorum ama kapalıyım polisliğe secılmek mesele değilde kapalı polis olur mu olması mümkün mü olsa nasıl olur fikirlerinizi söylerseniz sevinirim .

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir mümkün degil. Hem bu meslegi sen nasil yapmak istiyorsun ? Özel durumlarda karsi cinsteki insanlarlan konusmak hatta ciddi durumlarda onlari diger Polislerlen durdurmak/tutmak zorundasin

Bunu yapabilirmisin ?

Samanyolunda gecen bir Diziyi hattirlati bana. Tip fakültesinde araba kazasi durumunu canlandiriyorlar, yarali bir kisi gelen Doktor tarafindan Agizinin icine solumasi gerekiyor. (Nefes vermek icin), kapali örencide bunu yamiyor, yapamiyor.

Senin durumda benzer. Her meslek kapalilar icin uygun degil.

0|0
    0|0
    • evet hakklısın .ama çok ince düşünürsek eger bir çoğu şey olmaz . mesela şuan masa başı bir işte çalışıyorum erkekler geliyor onlarla konusuyorum veya hep erkeklerın içinde olmak zorunda kalıyosun .

Erkekler Ne Diyor 4

• Kapalı olmaz. Ayrıca polis de olma.

0|0
    0|0
  • bence içinden gerçekten istiyorsan açık ol sonra polis sonuçta allah affeder ki bence günahı olmaz çünkü meslek ekmek parası

0|0
    0|0
    • evet mantıklı duruyor sölediğin ama bizim düşündüğümüz gibi değil bazı şeyler

• aynen öyle ama benim fikrim bu bence bide tesstr le ilgili ayetleri okudum ben daha çok bir bayanın kendisini korumasından daha çok bahsediyor her açıdan asıl önemli olan bu sen bunu yapabiliyorsan kapalılık ikinci pilandadır emin ol :)

• haklısın aslında :) ama gerçekten çok karışık bir durum .

• Olur tabi neden olmasın. Senide türkiye de ki arap ve yerli kapalı bayanlara yönlendiriler.

0|0
    0|0
  • olurda bir katille psikopatla baş başa kalsan sanki dövebilecen bende ona ayar oluyorum :D

bizde madem hamur işi filan yapalım ya devletide devredelim siz yönetin :D

0|0
    0|0
    • tamam sen sus

• olum ne atar yapcam sana ya neyin kafasındasın sen ? adam gibi bişey soruyoruz yorum atmak zorunda değilsin içine de etmek zorunda değilsin .edebinden sus bari .ALLAHIM neyse ben kime ne lafı anlatıyorum ki idrak edemicek kapasitede birine .

Kızlar Ne Diyor 2

• olmaz. mümkün değil. (şimdilik )

0|0
    0|0
  • Olmaz bence , başka meslek bul kendine

0|0
    0|0
Yükleniyor...