Whatsapp yeni özelliği kişilerim hakkında

dah önce konuşulmuş fakat konuya net bir açıklama getirmek adına sunu anlayamadım şimdi gelen yeni özellik ile eğer herkesi seçersek bizim eklediğimiz ancak bizi rehberine eklemeyenler bile resim ve son giriş saatini görecek, ancak eğer kişilerimi seçersek bizim numaralarını eklediklerimiz ama bizi rehberinde bulundurmayanların son giriş saatlerini göremeyeceğiz... aslında buradan da kimin telefon rehberinde varız onu anlayabileceğiz..

fakat sorun şu yeni birini ekliyorum ve o kişiye beni kaydetme diyorum, gizlilikten kişilerimi seçiyorum, hakikaten de listemde çogu kişinin son giriş tarihini görürken onun kişini göremiyorum...

ancak yıllardaır konuştuğum hatta birebir yanımda olan birine beni rehberinden bir silermisin diyorum siliyor, emin olmak için yine gizlilik kişilerim yapıyorum, ancak beni silmiş olmasına ragmen son giriş zamanını görüyorum...

yani bu görülme olayı ilk kez eklemeler de mi işe yarıyor, çünkü iki durumuda bizzat test ettim sonuçlarıda yazdım yukarıda

konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
whatsapp yeni özelliği kişilerim seçecenği hakkında
whatsapp yeni güncellemesi ile karşılaşan olmadı mı ? bu konu ile alakalı düşüncesi olan ?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bilmiyom heri yazan olmamış yazam dedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...