Millet adına getirilen YASAKLAR o millet için ne kadar uygun millete sormadan ?

***Millet adına getirilen YASAKLAR o millet için ne kadar uygun millete sormadan ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk gibi bu başçalan yaa bizim zamanımızda zengin piçleri vardı toplarını alır gelirdi forvet olurdu bütün pasları onlara atmak zorundaydık yoksaa kızınca topunu alıp giderdi bu da aynı onlar gibi kaç yaşına gelmiş ama hala bebekler gibi hareket ediyor

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Akp hükümetini destekleyen bir insan değilim fakat şu kadar uyğun seri katillere verilen ceza kadarr ora göre o ceza uyğun değildir ama canını yaktığı insanlar için azdırr anlatabildimmi yüzeysel bakmayın bazı şeylere twitter çok iyi bir site değildi şuan facebook youtube skype felan kapatılsa başkaldırırımm fakat twitter hakında aynı şeyi söyleyemiyceğimm bir görüşün herşeyine karşı cıkmak ne kadar uygun peki bunlar bir romandaki tipleme değil ki iyi hep iyi kötü hep kötü olsunn kendi görüşümden insanlarda iktidar olsa böyle bişey yapmalarını isterdim açıkçası size zararsız gibi görünen şeyler bazen zararlıdırr ;-)

0|0
    0|0
    • ablacım mesele youtobe twitter değil mesele seni kısıtlamaları özgürlüğünü elinden almaları yoksa o kapatsa ne olur ben her türlü girerim oraya

• Yaa haklısın bişey demiyorumm bu ülkede hukuka neden güvenmeyiz biliyor musun sağ görüş gelir solu içeri arttırır sol görüş gelir içerdekileri çıkarır sağı içeri tıkar ülkemiz siyaset ülkesii ve biz ne kadar baş kaldırsakta sınıfları düzeltemeyizz aslına herkesin gayesi iyi bir ülke a ma uygulanabilir hal yok vebu ülkede en çok özgür gezmeyi isteyen benim emin ol evimin kapısından dışarı çıkmaya korkan bir insan olarak bu kısıtlama o kadar basit geliyor ki bana nasıl siyasete asker girer darbe olu

• Hukukunda darbesi siyasettir bir nevi nerde tarafsız yargı ilkesi biri sağ diyor birbirini yiyor öbürü soll peki neden birleşilmiyorr? Çünkü bu ülkeyi bu ülkenin insanı değill sadece güçlü devletler yönetiyorr

Erkekler Ne Diyor 3

• yaklaşık 3 yıl sonra daha özgür olacağız gibime geliyor

0|0
    0|1
  • Devlet kendi aleyhine çıkan şeyleri temizlemek için halka sorma gereği duymaz diye biliyorum. Savaş çıkınca savaşa girelimmi ey halkımız diye soru soruyorlarmı.? En ufak bir tehlikede yetkililer emri veriyor askerler ve gerekirse korucular ve gerekirse topyekun tüm halkımız savaşa katılıyor. Devlet izin almaz.Hesap sorar.

0|0
    0|0
  • Ne milleti ya milleti takan kim Allah aşkına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...