CHP nin iktidara gelme olasiligi sizce yuzde kac?

Size gore hangi parti alir belediye baskanligini merak ediyorum

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• ıdeolojık olmayan bırı olarak tahmını söylım .bır kere chp nın gecmısıne bır bak tek basına ıktıdar oldugu tarıh var mı.chp hıc bır zaman turk toplumunda %30 lar cıvarından fazla kabul gormemıstır .dedelerımız bıle onlara memleketı teslım etmemıstır.ıstanbul ıcın bakarsak benım bulunuugm bölgede chp alıyor ama ben atmıycam 5 senedır cıvı cakmadılar.ama ıstanbul ıcın sarıgullle topbas %10 lar gıbı farkı olabılır .bana göre sarıgulde topbasta ış yapmayı seven adamlar.ayrım yapmıyorum .sadece chp nın basına sarıgul gecmesı mualefet acısıdn faydalı olur .kararımı oy atmaya gıdınce verıcem .ama ısın ıcınde kılıcdaroglu olsayda asla ama asla atmazdım .genede tereddutlerım var chp nın fettoyla paslaşması hosuma gıtmedı.ben olaya bıraz stradejık bakıyorum fettullah chp ye yanastı cunkı akp kalırsa sonu gelecek .artık kılclar cekıldı ya akp ya fettulah bıtecek .oyuzden akp nın kalmasında fayda var yoksa chp gelırse fettullahcılr chp le paslatısgından turkıyenın köylerıne kadar organıze olacak ve bunları hıc bır kuvet sılemıycek bence chp nın gelmesı ulkeyı bıtırır

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1|0
    2|0
  • acıkcasıeskı secımlere bak. rakamlar yalan soylemez. bu ulke ınsanı hıc bır zmn sans vermemıs. o partıye. mıadını doldurmus desem yanlıs olmaz. nasıl antı fenerlıler warsa futbolda. antı chp lılerde wrdır ..

0|1
    2|0
  • asil Türk milleti ihtiyarıyla o partiyi kat’iyen iktidara getirmeyecek. Çünkü Halk Partisi iktidara gelecek olursa, komünist kuvveti aynı partinin altında bu vatana hâkim olacaktır

Bediüzzaman Said Nursi yıl 1950ler

0|1
    0|0
  • Belli olmaz. AKPnin nasil otobüslerlen dollu insanlari Mitinglere tasidigini bakarsak, 220 Bin kisilik Mitingi 2 Milyon diye insanlara yutturmaya calistiklarina bakarsak.

Bana sorarsan AKP hile yapmasaydi uzun zaman önce iktidardan düserdi.

Bu secimlerde gene hile yapacaklar, bakalim sonu nasil olacak.

0|0
    0|0
  • Chp!nin potansiyeli belli ya elinde tutacak ya da elinde patlıycak. İktidarmı belki Zihniyet değişmediği sürece.

0|0
    1|0
  • Seçimler yerel. Ama çok olmaz sanmıyorum.Tutumu kendi seçmeninini bile canını bezdirdi.

0|0
    0|0
  • malesefki yuzde 0

0|0
    0|0
  • Chp gelemez

1|0
    2|1
  • link sen karar ver

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• öyle bir olasılık yok bnc

1|1
    2|1
  • Her parti için şans %50dir.

0|0
    0|0
  • CHP halkla kucaklaştığın da bir ihtimali olacak.

0|0
    1|0
  • %20 felan. İmkansız bence ya.

0|1
    0|0
  • Yok öyle bir dünya :d

0|0
    0|0
  • ben göremem bunu da çocuklarım görürmü bilmem :D

0|0
    1|1
  • %20-30 arası

0|0
    0|0
  • az daha sabredelim görelim

0|0
    0|0
  • yüksek, Chp almasa Mhp de alabilir .

akp nin devri kapanıyor , yolsuzluk , hırsızlık , bölücülük derken!

2|1
    3|1
    • Seim sonuçlarını merak eden herkes buraya Miting var :) Gizli kullanıcı olayı çözmüş :)

• Ankara /Çankaya Chp'nin

1|0
    0|0
Yükleniyor...