En çok korktuğunuz filmler neler ?

korkuu filmii en çok korktuğunuz filmler neler ? (nasıl soru detayım çok kısa ? )

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Semum,Musallat,Musallat 2 yabancı filmlerden pek korkmuyorum sanırım inancımla bağlantılı konuları işlediğinden islami korku filmleri korkutuyor beni

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kücükken öldüren oyun diye bi film vardı.ondan korkmuştum.ama yas geçince gülmeye başladım.korkacak bi film bulursam arşive eklicem

0|0
    0|0
  • Çok eskiden ben baya bir küçüktüm. chucky diye film vardı. Acayip korkuyodum izlerken. ama şimdi filme baktığımda ben bundanmı korkuyormuşum diyorum :) Onun harici şuan korktuğum bir film yok açıkçası. sadece korku filmi falan izlerken acayip heyecanlanıyorum

0|0
    0|0
  • film değil bazen bazı film sahnelerinden korkarım özellikle dzilerdeki

0|0
    0|0
  • daha ufak tefek birşey iken komşumuz da 4-5 cocuk arkadaslarımla izlediğim ilk korku filmi. link o zaman korkmustum ama şimdi gülüyorum:)

1|0
    0|0
  • testere 7 izlemeyin sakın

0|0
    0|0
  • ayna

ayna 2

o kadar korkunc degil ama ayna fobim oldugundan kaynaklanıyordur heralde.

1|0
    0|0
  • çocukken " Katil Bebek Chucky " evden korkudan kıpırdayamazdımaltıma yapacak kadar oderece yani

ama artık en korkuncu bile tırt geliyor :))

0|0
    0|0
  • The Exorcist

2|0
    0|0
  • korkmadım ama sınırda filmi güzel

0|0
    0|0
  • korku filmlerinden korkmuyorum :) gülüyorum genelde. ama küçükken blair cadısı filmi bayağı germişti beni :)) the begotten i izledikten sonra hiç bir korku filminden korkmuyorum :D tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Testere 7 çok korkunç.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • En ufak zeka parıltısı barındırmayan filmlerdir.

0|0
    1|0
  • çocuklara korku filmi izletmezler yaa fıtık oluyorum yaa :) ancak çocukken korkuyorsun o tarz filmlerden :) bırak keyfini yaşasın :) şimdi ise anca katıla katıla gülüyorsun :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Henüz korktuğum bir filme denk gelmedim ..

0|1
    0|0
    • Nasıl yahu?! Korkmayanları anlayamıyorum, hakkını vererek izlemiyorsunuz filmleri. Dizi izler gibi izlemeyin ya :((8

• Bizim briyantinli serseri hep o filmi tavsiye ederdi D:D:D

• aynen aşk filmi istendiğinde ozellikle :-)) ama harbiden iyi film severim

• musallat2, büyü, ve testere serileri

0|0
    0|0
  • Korktugum Söylenemez ama Korku Film Izlemek istiyorsan Halkanin serisi ve Dabbe filmini Tavsiye Ederim.

0|0
    0|0
  • MUSSALAT 2 ye baktigiimdaa 2 hafta yatamadiim yaa cok kotuyduuu:(

0|0
    0|0
  • Shutter

The Exorcist

Pet Sematary

..

0|1
    0|0
  • siyahlı kadın iyiydi

0|0
    0|0
  • 9iglik diycem herkes sesli gulecek :(

0|0
    0|0
  • hiç korktuğum filmler olmadı şahsen

0|0
    0|0
  • Ben korkmam pek. Sonradan etki yapıyor. Evin başka odasına tek gidememek gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...