Benden bir film önerisi sizde sevdiğiniz filmleri paylaşın lütfen.

İzdiğim film Norveç yağımı ve bir iskandinav filminin Hollywood filmlerini aratmayacağını ve geçeceğini hiç düşünmemiştim. Ancak bu film gayet başarılı bir film. Senaryo zekanın tüm olanakları kullanılmış, Esaretin Bedelinden sonra beni şaşırtan bir film olsu. İçinde Güven, his, aşk,risk, sadakat, zeka ve aksiyon her türlü şey var.

Kısaca konusundan bahsedersek kendisine özgüveni pek olmayan adam zekasını kullanarak istediği her şeyi elde ediyor ancak bu zekayı kötü yönlü kullanıyor yani tarihi tablo hırsızlığı yaparak zengin oluyor. Bu da başına dert oluyor. Sonunda yaptıklarının yanlış olduğunu anlıyor ama ne anlama insanı tamamen afallatan olaylarla dolu. Soru işareti kalmasın kafanızda gayet mantıklı ve ustaca.

Filmin Adı : Hodejegerne (2011) - IMDb Puanı 7.6

Türkçe Adı : Kafa Avcıları

Buradan Türkçe İzleyebilirsiniz : link

SİZDE SEVDİĞİNİZ FİLMLERİ ÖNERİN LÜTFEN. İYİ SEYİRLER

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Butun hint filmlerinin hastasiyim ghajini aamir khan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Son zamanlarda izlediğim en etkileyici filmlerden birini tavsiye edeyim: Mavi En Sıcak Renktir-La vie d'Adele.

Oyuncuların uyumunu, Emma'yı oynayan kızın gülüşünü, Adele'n masum masum bakışı ve ağlaması... Film 3 saat olmasına karşın hiç sıkılmadım. Farklı bakış açılarıyla izlemek güzel oluyor filmi.

0|0
    0|0
  • yüksek tansiyon kesinlikle izle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• nymphomaniac kesinlikle izle derim.

0|0
    0|0
    • ne film bu, bir fahişenin hayat hikayesi falan mı

• Nerden izleyebilirim?

• torrentlerde vardır sanırım