Aşşağıdaki kelimenin özelliğini kaç kişi biliyor.?

Sayın kızlarsoruyor.com Bay/bayan üyeleri.! İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN kelimesinin faydalarını biliyormusunuz.?

• Biliyorum ve her fırsatta söylüyorum.
    25% (4)46% (6)34% (10)Oy Ver
  • Bilmiyordum.Şimdi burada öğrendim.
    75% (12)54% (7)66% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

0|1
    0|0
    • Bankaların elinden ve faiz belasından kurtulmak isteyenler ve zengin olmak için devlet eliyle oynatılan kumara para yatırıp kaybedenler artık kaybetmek yok. Yardımlaşmak var. link

Kızlar Ne Diyor 11

• Hala bilmiyorum

0|2
    1|0
  • Biliyor ve İliklerime kadar iman ediyorum...

0|1
    1|1
  • Şüphesiz ALLAH' tan geldik ve yine ona döndürüleceğiz

2|1
    1|1
  • öfkelenmek yerıne inna lillahi ve inna ileyhi raciun ..

1|0
    1|0
  • kelime derken? cümle olmasın o :/ aşadaki arkadaşa bir ekside benden :( gidip özenti sapıklarla muhatap olma lüffen.

0|0
    1|1
  • maalesef bilmiyordum

0|0
    1|1
  • görmedim duymadım bilmiyorum

0|0
    2|1
  • Anlamını biliyorum fakat ne konuda faydası olduğunu bilmiyorum

0|0
    1|1
  • biliyordum ama her fırsatta demiyordum hani

faydaları hakkında da hiç bir fikrim yok

0|0
    1|1
    • eksi, çok seksi <3

ne de tatlı eksilemişler neyse bari kafama kürekle vurmadılar..fsdgsd

• Allahtan geldik ve Allaha geri döneceğiz demek diye biliyorum

0|0
    1|1
  • okuyunca inna'yı mı gönderiyolarmış..uvv ^^

espriye bak lan çanta fırlatın bana kafama kürekle vurun.://

0|0
    13|10

Erkekler Ne Diyor 11

• Biliyorum da her fırsatta söylemiyorum “Şüphesiz Biz Allah’tan Geldik ve Şüphesiz Dönüşümüz O’nadır.”

0|0
    1|1
  • Ondan geldik yine ona döndürüleceğiz... Ölüm anı kelime-i şehadetden sonra söylenecek ayet.

1|1
    1|1
  • Kolestrole, şekere, tansiyona, iktidarsızlığa iyi gelir...

0|1
    1|1
  • Arkadaş bir buraya gelmediğiniz kalmıştı. Senin dinin sana benim dinim bana. Ha sevap işlemek için yapıyorsundur ama herkesin gözü önünde yapınca ne anlamı kalıyor? Kuran demiyor mu ibadetinizi milletin gözüne sokmayın diye? ayrıca onu geçtim bu ibadet bile değil. Hristiyan misyonerlerden farklı olan tek bir yanını söyleyebilir misin bana?

0|1
    3|3
    • agzına sıctıgım kuran göz önünde yapmayın diye birşey demiyor.o zaman camilerede gitmeyelim gö önünde olacaz diye.amına soktugum begenmessen okumazsın bu kadar basit*git şimdi cinsellik bölümüne.şimdi sen dersin senin müslümanlıgın nerde bu kadar küfrettin?Ben günahkar bir müslümanım.şimdiden vereyim cevabını.o...ç

• Geçmişte yaptığın ve ben affedilmem ya benim yerim belli ben cehennemliğim allah beni cennetine almaz derecesinde işlediğini düşündüğün günahlarına kefaret olarakta kullanılıyor. Şirk dahil her türlü günahlardan arınmak için kapı aralıyor. Allah hidayet versin ne diyebilirimki başka.Doğru senin dinin sana benim dinim bana. Üstelik bu kelimede bir ayetten oluşuyor maalesef.Üstelik ben kimseyi islama davet etmedim. Sadece ortama katılmaya ve soru soranlar arasına katılmaya çalışıyorum.

• Ben biliyorum!

Can I can a can I can 'in mors alfabesinde yazılmış şekli değil mi bu?

Şaka şaka.

Aslında şaşılacak durum. Hiçbir ayetin +18 yaş üzerine hitap ettiğini bilmezdim.

Diyor ki;

"Seninkisinin benimkisiyle ve benimkisinin seninkisiyle birleşimi bizimkisi olur."

Faydası falan yok bunun. Bebe kakaları ne leş kokuyor biliyor musun sen!

0|0
    5|7
  • insanın kendine yakışanı giymesi demek.

1|0
    1|1
  • Biliyorum

0|0
    1|1
  • Allahtan geldiniz ve allaha döndürüleceksiniz

1|1
    1|2

0|0
    0|0
  • Cazibedar eğlencelere ve haram meşguliyetlere bir balans ayarı görevini yürütüyor diye düşünüyorum.

0|0
    2|1
  • Tek bildiğim bi' halta yaramayacakları. 38 yıl boyunca hiç mi sorgulamadın be ağabey? Ben utandım.

1|1
    8|7
Yükleniyor...