Kapat

Karşıt siyasi düşüncelere neden saygı duyulmaz ?

Karşıt siyasi düşüncelere

neden saygı duyulmaz ?

• Ben saygılıyım
    24%(9)30%(18)Oy Ver39%(9)
  • Yaratılanı severim yaratandan ötürü
    8%(3)8%(5)Oy Ver9%(2)
  • Her düşünceye saygı duyulması gerekmez
    16%(6)16%(10)Oy Ver17%(4)
  • Siyasetle ilgilenmiyorum ve bence boş bir iş
    18%(7)16%(10)Oy Ver13%(3)
  • Saygılı bir dille ifade edilen her düşünceye saygı duyarım
    34%(13)30%(18)Oy Ver22%(5)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Sen bile saygı duymazdın eminim ki... ;) Çünkü herkes bir diğerinin doğru bildiği şey hakkında ne küfürler ne hakaretler ediyor, karşımdaki hangi düşüncede diye düşünmeden atıp tutuyor, sonra da cevabını alıyor.

1|1
    0|0
  • O anki durumuma bağlı aslında. Eğer ki karsimdakinden saygı gorduysem düşmanim olsa yine saygılı davranirim. Ama saygi gormezsem ya kestirip atarim ya da biraz saygili biraz saygisiz keyfime gore tartisirim ama hakaret etmem

0|1
    0|0
  • o değilde insanlar kendini bu siyasinin içinde kendini bulması çok saçma . Sen devlet adamı veya yardımcısı değilsen vatandaşıysan herkezin görüşürüne yorumlarına saygı duyacaksın! Duymuyorsan yapılanlara kulak asmayacaksın hakka göre..

1|1
    0|0
  • karşımdaki insan bana ve düşünlerime karşı saygısını bozmadığı sürece ne ona nede düşüncelerine saygısızlık yapmam.

2|1
    0|0
  • Siyasetle ilgilenmiyorum ve bence boş bir iş

0|1
    0|0
  • Karşındakinin görüşüne karışmamak saygıysa tabiki saygı duyarım ama tercihler kişiliği belirler. Hırsızı, yalancıyı, ırkçıyı destekliyorsa; kimse o kişiyi sevmemi beklemesin.

0|2
    1|0
  • Karsimdaki argumentler ile tartisirsa benimle dinlerim, ama ayni lafi papagin gibi tekrarlarsa hakli cikmak icin, ugrasmam bile.

Saygidan ote, dinlemek gerek. Biri cok yanlis bir dusuncedeyse eger dinleyerek anlarsin, anlatarak cozersin durumu.

1|1
    0|0
  • ben bılmezz

0|1
    0|0
  • Ben de anlamiyorum bunu

Mesela burada bu konuyla ilgili bir şeyler yazıyorsun karşıt görüşler hemen başlıyor laf söylemeye

Kimsenin kimseye saygısı kalmamış

0|1
    0|0
  • doğamız gereği işimize yaramayanı dışlarız

0|2
    2|0
  • Apoç ile Mustafa Kemal Atatürk'ü kıyaslarsa tabi saygı duyulmaz. Onları diri diri yakmak lazım

3|0
    0|1
    • insanları diri diri yakma düşüncesinde olan insanlar varken hiçbir siyasi düşünceye saygı duyulmaz tabiyki. görüşler karşıt görüşler olduğu müddetçe vardır ve değerlidir. insanlara doğru öldürülerek,yakılarak değil farklı yollarla anlatılmalı

• Laf anlamıyorlarsa? Bebek katilini bize savunuyorlarsa?

• Klavya artistliği hepsi ya. Yüzyüze bu kadar olmaz. Saygısızlar işte. Sanki karşı çıktıkları zaman hemen aaa haklısın ya hemen senin dediğin partiyi tutmalıyım dicekler.

0|1
    1|0
  • Her düşünceye saygı duyulması gerekmez

0|2
    0|0
  • Cunku tek tarafli olmuyor ben saygi duyuyorum ama karsi taraf yuklenince ister istemez olmuyor ayni karsiligi goremeyincr o kadar erdemli degiliz malesef

2|0
    0|0
  • ben saygılıyım

0|1
    0|0
  • link bunu destekleyenlere saygı duyacak bir tarafım kalmadı.

0|1
    2|0
  • Bana saygı duyan herkese saygım sonsuzdur ama bana saygı göstermeyen benden de saygı beklemesin.

1|0
    0|0
  • Ben duyuyorum... Neden mi? Bence faşist düşünce yüzünden:)...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yaratılanı severim yaratandan ötürü

1|1
    0|0
  • Çünkü türk insanı desteklediği şeye laf yedirmez sanki babasınınmış gibi. Futbol takımı , siyasi parti vs vs

1|1
    0|0
  • öncelikle bizde siyaset araç değil amaç,yaşam tarzı.insanımız kendi görüşüne göre siyaset değil siyasi görüşüne göre hayatı benimsemiş

ayrıca siyasi liderler koca adamlar suretinde ilkokul çocukları gibi meydanlarda birbirlerine laf atıp duruyorlar cemaatin imamı böyleyse cemaat neler yapmaz

0|0
    0|0
  • Oy demokratik bir haktır ve yaftalayıp yargılamak bizlere düşmez. Ancak, ahlaksızlara, hırsızlara, yalancılara, katillere, din düşmanlarına, dini siyasete ilan edenlere oy vermek bir tercih değil ahlaksızlıktır. Bunların da görüşüne saygı duymamızı kimseler bekleyemez. Hele de bunları bile bile tercihini yapan kimseler...

0|0
    1|0
  • benim siyasi düşüncelerime karşı duymayıp ,dünya görüşüme karşı tavırlar aldığı için.sen benim saygı duyduğumu karalarsan bende seninkini karalarım öyle birşey.diyelimki sen benim Şeriatı savunmama karşı çıkarsan ,bende senin şeriat karşıtlı görüşlerine saygı duymam:)

0|0
    0|0
  • İnsan kendinden emin değil ise bir konuda, sürekli diğerlerini yargılar.

1|0
    0|0
  • Dayımın şehit olmasına neden olan şerefsizlerle görüşen parti ve onu destekleyenlere saygı duymamı kımse beklemesın benden.

0|0
    1|0

0|0
    0|0
  • Objektif bakıp haksız tarafta olduğumuzu görmekten korktuğumuz için olabilir

0|0
    0|0
  • evet siyasi görüşü farklı diye kimsenin kalbini kırmam.

1|0
    0|0
  • çünkü kimse dürst oynamıyor E :Saygılı bir dille ifade edilen her düşünceye saygı duyarım bunu yapan insanlar gelsin artık

0|0
    0|0
  • Ben Temelli siyasete karşıyım herkez bir arada saygılı sevgili yaşasak ölürmüyüz

0|0
    0|0
  • karsındakı koyun ...anlatıyosun anlamıyor ...gosterıyorsun görmuyor...kendı ac gezıyor yonetene sen cok yasa dıyor ben daha ne deyım saygı mı duyuyum...onuda ben duymuyorum.

0|0
    2|0

0|0
    0|0
  • bana saygı duyana saygılıyım

0|0
    0|0
  • kediyle köpeğin asırlardır süregelen kavgasının sebebi gibi bişey, bilinmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...