Gece Gece Moralimi S.. Bıraktı

sevdigim kiz beni arkadasi olarak goruyor bilmiyor hicbirseyi bir cocukla mesajlasiyor surekli sevmiyor o cocugu eminim %100 hatta cocuga artik seninle konusmak istemiyorum bile dedi kac kez cocuk yuzsuz az once bana bir resim atti yanlislikla baska bir sey atacakti aslinda cocuk bununla.konusmus bu cevap vermemis cocuk bunu askim diye kaydetmis o an beynime kan sicradi sinirden ne yapacagim sasirdim ona sevdigimi soylemeyecegim ama sakinlesmek icin ne yapayim

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• sakin ol önce git bir hava al. Sevdiğini söyleme o kız kız olsa zaten yüz vermez kimseye. erkektede hata var .

0|1
    0|0
    • cok tesekkur ederim sakinlesmeye calisiyorum

• dinledim harbi icimde dokundu zaten aglamakliyim hepten kendimi birakicam ofkem sonuyor ama icime huzun oturuyor

• Boş ver ya bugün sever yarın sevmezsin.

0|1
    0|0
  • uyu. En basitindden. artık söyle ona sevdiğini

0|1
    0|0
    • en iyi uyumakta gozum kapattikca cocugun ona attigi samimi mesajlari geliyo aklima

• aynen kanka falan deme kız seni seviyor

• dememeye calisiyorum o da demiyor ama bir sekilde olmuyor acilamam cunku olmazsa arkadasligimiz biter ben onunla konusmadan yapamam ancak emin oldugumda acilacagim

Erkekler Ne Diyor 2

• Zzz.. uyuyalim kardeşim..

0|1
    0|0
  • 1)o çocuğu döv kızın gözünde değer kazan.

2)kıza daha iyierine layık olduğunu söyle ve örner olarak kendini göster kızın gözünde değer kazan.

3)kızın bir erkek de en sevmediği huyları eleştir ve en sevdiği huyları da kendinde varmış gibi göster kızın gözünde değer kazan.

4)kızın karşısa çık'seviyorum lan seni !hemde öyle böyle değil, tarifi imkansız şekilde, i*nelik yapmada sende beni sev işte' de kızın tamamını kazan :)

0|0
    0|1
    • cok tecrubelisim kardesim :D bu asamalara gelebilmem icin once cesaretlenmem lazim kizin beni kanka kardes gibi gormemesi lazim

• valla kardeşim zaman akıp gidiyo eğer ertelersen kıza senden önce başkası açılabilir dikkat et :)

Yükleniyor...