Bu devletin basına gelecek daha iyi ve daha güçlü bir adam gibi adam varsa soyleyn ona oy atayımm...

bu devletin basına gelecek daha iyi ve daha güçlü bir adam gibi adam varsa soyleyn ona oy atayımm...

Güncellemeler:
bu devletin basına gelecek daha iyi ve daha güçlü bir adam gibi adam varsa soyleyn ona oy atayımm...
bu devletin basına gelecek daha iyi ve daha güçlü bir adam gibi adam varsa soyleyn ona oy atayımm.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Kaç tane AKP düşmanıyla konuştuysam hepsi aynı şeyi diyor :

AKP'nin çalışmalarını asla inkar etmiyorlar, AKP'den sonra devletin başına gelecek bir adam dahi söyleyemiyorlar; ne Kılıçdaroğlu'na ne de Bahçeli'ye asla güvenmiyorlar . O sarıgül'ün yaptıklarını da asla inkar etmiyorlar . ee o zaman Recep sizi neden rahatsız ediyor diye sorduğumda ise aldığım yanıt da fix : onu o imparatorluk koltuğundan indirelim .

Adamların ülke mülke umurunda değil ki, adamlar Recep'le kafayı bozmuşlar , Recep gitsin de ülke ne olursa olsun mühim değil, yeter ki Recep gitsin :)

Adama diktatör diyorlar , ama diktatör dedikleri adamın anasına kadar küfür edebiliyorlar, Esed'ın yaptığı katliama rağmen halkı korkudan bir şey diyemiyor bile, bu durumda Recep nasıl diktatör oluyor :) Recep, ülke için çalışıyor bunu da inkar edemiyorsunuz ee daha ne yapsın bu adam gelip sırtınızı mı sıvazlasın sizin ?! Adam diktatör falan değil; sadece doğrusundan ne pahasına olursa olsun vazgeçmiyor, korkup kaçmıyor ; tepki alacağını da bilse o doğrusunu savunmaya devam ediyor ! Sizde ancak ota b*ka ayaklanmaya bahane arayıp yıkmaya çalışırsınız :) Allah'tan şu hırsız montajları çıktı da en azından "Recep hırsız" diye bir bahaneniz oldu, montaj öncesi bir bahaneniz de yoktu, kıvranıp duruyordunuz :D

1|2
    2|1
    • ne olursa olsun ben tayyip e güveniyorum adam calsa bile helal olsun yapıyor suncta bak ben samsunda yasıyorum samsunun 10 sene onceki halini biliyorum yaşancak yer deirti o kadar gelişti ki simdi istanbuldan bir farkı yok samsunda gibi biyerde bile 1000 kişi çalısanlı fabrikalar var boyle bir ülkee işsiz kalmak imkansız sadece işsiz kalanlar calısmıyorlar o ayrı bir konu ...

• helal sana :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Suan ki nin adam olmadığını anlasan mesele kökten çözülür aslında.

1|1
    1|1
  • Mustafa Kemal Atatürk'ü çıkar mezardan ! daha iyisi yok !

2|1
    2|3
  • Bıktım size komut vermekten:( Kullanın aklınızı lan.

1|1
    0|1
  • selahattin demirtad su anki sahisdan daha dürüsttür misal.

ahlaksizliga göz yummanin bahanesi kim var baska olamaz.

0|0
    2|2

Erkekler Ne Diyor 7

• güçten kastın nedir.

taip güçlü bir adam diye düşünüyorsan yanılıyorsun güç sevgi ve saygıdan gelir

zorbalık tehdit ve üçkağıtçılık ile insanları tehdit ile elde edilmeye çalışan güç insanı güçlü bir adam yapmaz ..

1|0
    0|1
    • bence tayyip bayada dsaygılılı bir insan tehdit de ettini görmedim uyarıyor sadece sen iyi dinle mitingleri tehdit edenler kimleri görürsn farkına varırsın ..

• biraz uzakta söylen koçum yazdıkların iğrelti oluyor

• ben yazdıklarımla gocunmuyorum sen yazdıklarından utak kardes hade yolun acık olsun

• Şimdi alternatif üretecek stratejistler,ideologlar falan başlarlar isimlerini bile yazmaktan çekindikleri alternatif liderlerini savunmaya ,yağlamaya..

Kimseye aldırma,aklını kullan,vicdanını dinle ve git oyunu at.

0|1
    1|0
  • Servet Çetin

0|0
    0|1
  • Öyle biri varsa banada söleyin

2|1
    0|0
  • Ne kadar da meraklısınız kul'a kulluk etmeye. Dürüstlük, ileri görüşlülük, halktan ve haktan yana olması sizin için neden hiç bir şey ifade etmiyor?

0|1
    0|0
  • Bak arkadaşım şu an tek derdimiz AKP den kurtulmak...Peki çare ne? Çare; AKP yi devirme gücüne sahip olan CHP dir..Diyeceksin ki CHP ülkeyi yönetebilecek mi?..Bak sen gör nasıl yönetiyor..CHP çok değişti,şimdi Atatürk İlke ve İnkılaplarına daha çok sahip çıkıyor..Halkı düşünüyor..Öğrenciyi düşünüyor..Çiftçiyi düşünüyor..Yolsuzluk yok,hırsızlık yok..Elini vicdanına koy ve oyunu ver.

1|0
    1|0
    • chp ne yaptıki bu zamana kadar tayyip çalıyo ama adam yapıyor tayyipten once atatuk mezarda olmasa ataturuk olurdu olmadıgı için oyum belli ve emin ol ak partiyi de devirmek o kadar kolay değil emin olabilirsin bu secimede cok büyük farkla akp alacak ...

• Git oyunu AKP ye ver .

• oyle yapcam zaten merak etme ...

• Erkan baş

0|1
    2|0
Yükleniyor...