Seçimlerde ne yapacaksınız?

Evet arkadaşlar seçimlerde kime oy vereceksiniz?Kimin gelmesini istiyorsunuz?

• AKP
    14% (1)64% (7)44% (8)Oy Ver
  • CHP
    57% (4)27% (3)39% (7)Oy Ver
  • MHP
    29% (2)9% (1)17% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• oy vercegım partıyı demeyeyım de. umud ettıklerım. oy tersıne de verebılırım ama ıstanbulu ve baskentı ıktıdar partısının alması ıyıdır. ulkenın gelecegı ıcın. ıstanbul dedıgın ulkenın yarısıdır cunku. sonra ızmırlılerde ulastırma bakanına sans versın ısterım. cunku o adam konusma yetısıne sahıp degıl. o adam ıcraat adamı. yapmadıgı seyı satamaz. o yuzden yapmak zorunda. hem degısım ıyıdır. baskent olmasa melık gokcek ııcnde aynını derdım. dıger ıllerden bılmıyorum. b kesır ı mhp almıstı bır sey gormedık onu bılıyom. hukumet destegı onemlı bırsey acıkcası. ama her yerıde ak partı alırsa sıkıntı olur o da wa. ama ozellıkle doguda kazanısnlar ısterım. bdp yı sevmıyorum mnalum sebeplerı tahmın edersınız. d bakırı kazansınlar ozellıkle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• böyle anket mi olur. başka parti yok mu ?

1|0
    0|0
  • AKP

0|0
    0|0
  • Adalet ve Kalkınma Partisi

0|1
    1|2
  • Malesef başa gelecekler arasında kötünün iyisi kim varsa ona vereceğiz.

Benim olduğum yerde ak parti var.

0|0
    2|2
  • Milliyetçi hareket partisi.

0|0
    0|0
  • Ak parti tabiki

0|0
    0|0
  • bende kullanıcakmıyım acaba? t.c kimliğim var ama türk değilim..

0|0
    0|0
  • MHP Ne mutlu TÜRK'üm diyene !..

0|0
    0|0
  • secimlerde oy verecem

0|0
    0|0
  • Ülkeyi din düşmanlarına bırakmamak için Akp

0|0
    2|3
    • Yani akp dini kullanmıyor? Hak yemiyor?

• .Osmanlının torunlarına yapılan ihanetin karşılığı koskoca bir tokat olacaktır Mevsimkış,ama güzel bir bahar geliyor:)

• Hoca efendi dediğiniz kişiye ben sizin gibi hüsn-i zanlı bakamiyorum.Sebebi sadece bu olaylar değil.Bildiğim birçok şeyler sebeptir.Din deyip dine verdikleri zararı cemaat dışındaki insanlar bilemiyor.Ayrıca bu cemaatten değilim binlerce şükür ama cemaat benim içimde.

Evet mevsimkış ama haşre az kaldı :)

• AKP.

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...