Unutamadiginiz komik bir anınız var mı?

Hic unutamadiginiz komik bir aniniz var mi paylasirmisiniz? :))

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bir kere tuvalette günlüğümü yakıyodum her taraf duman göz gözü görmüyodu işimi halledip içeri giderken annem geldi o sırada tuvaletin kapısını bir açtı ama benden şüphelenmedi üst komşuyla kavga etti birşey tutuşturupta tuvalet deliğine attın diye :DDDDDDD apartmandaki herkes telaşlandıydı :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hangisinden başlamalıyım?:)Bir gün içiyoruz arkadaşlarla.Ben de sevgilimden ayrılmışım düşün ne haldeyim:) Bayağı bir içtim sonra her Türk gencinin Türk filmlerindeki sonu gibi gittim kızın kapısına:"Cemre seni seviyorum."diye bas bas bağırıyorum.Filmin donu klasik devam etti:Babası dışarı çıktı.O da benimle aynı tonda bana bağırmaya başladı:) Benim ödüm bir taraflarıma kaçtı tabi:) Şansa bir kız geçiyordu,döndürdüm kapandım ayaklarına güya onaymış gibi yaptım tüm sözlerimi.Kız şaşkınlıktan şokta:) Babası görünce durumu acıdı bana.Kız bir tokat çarptı giderken ,benim hatunun babası da peşinden koştu kızın benim için kızla konuşmaya başladı:"Görmüyor musun çocuğun halini?Affet."diye:) Kız insaflı çıktı,durumu çakınca oyuna uydu:) Ben bizim hatunu döndüremedim ama canım bana bağışlandı:)

0|0
    0|0
  • var ama paylaşmasam :)

0|0
    0|0
  • 3 arkadaş birbirimizi cok sevriz ve güveniriz bir gün bulaşmaya karar evrdik birbirimizi seviyoruz ve güveniyoruz ve buluştuk yedik içtik hesap geldi kımse ödemiyor 3 müzde nasıl olsa onlarda var demişiz 3müzde de yoktu.

0|0
    0|0
  • biri beni bir arkadaşına benzetmişti ayrıntılar bende kalsın çok komikti :)

0|0
    0|0
  • Üçyol metrosunda yaşlı amcanın gelen metroya el kaldırıp dur dur demesi:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ilk okuldayken altima yapmistim annem gelince taksiye binmistik sofor cami acmisti :D

1|0
    0|0
  • arkadaşlarla izmir'e gitmiştik. bir arkadaş başka bir semtten gelecek. biz de izmir'i hiç bilmiyoruz. çeşme'ye gidicez arkadaşa üçkuyulara gel dedik. bekle bekle bu bir türlü gelmedi. arıyoruz nerdesin diyoruz üçkuyular'dayım diyor. tarif falan ediyoruz şunu gördün mü bak burada bu var falan filan bir türlü anlaşamadık. en sonunda farkı yerde olduğumuzu anladık. hala anlayamadım İzmirde 2 tane mi üçkuyular var. beni bir aydınlatın. ne olur?

0|0
    0|0
Yükleniyor...