Gerçekten uzaylılar var mı??

arkadaşlar uzaylılara inanan var mıkim inanıyo kim inanmıyo bakalım:)

Güncellemeler:
ya siz süper siniz canlar

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• hala bizimle irtibata geçmemeleri olduklarına dair güçlü bir kanıt bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İlk insandan günümüze kadar geçen sürede ancak Ay a ayak basabildi insanoğlu.Sadece s.yolu galaksisinde milyarlarca gezegenin oldugu bilindigi ve milyarlarcada galaksinin oldugu bir evrenin sadece biz insanoğulları için varolduğu düşünülemez..

0|0
    0|0
  • Var tabi olmazmı. Onlar da acaba uzayda bizden başka canlılar var mıdiye merak etmişler. Teknolojileri ve beyinleri insanlardan daha gelişmiş olduğundan dünyaya ulaşıp insanları gözlemlemişler bile. ABD dünyaya ulaşan uzaylı dediğimiz bu canlıları tespit edebilmeyi başarmış NASA da ve CIA da bununla ilgili belgeler mevcutmuş. Bu nedenle de ABD bütün çalışmalarını bu canlıların yaşadığı gezegeni bulmak ve orayı ele geçirmek üzere planlamış.

0|0
    0|0
  • link

bu duruma düşmemek için çıkmıyorlardır ortaya :)

2|0
    0|0
  • işte kanıt link <3

0|0
    0|0
  • İnsanlardan daha zeki yaşam formları elbet vardır.

0|0
    0|0
  • Bence var. Hatta Firavunun tanrı olabilmesine, Mısırda ki bütün yapıtların, buluşların sahibi, büyücü orduları falan hep uzaylılar sayesinde

0|0
    0|0
  • O değildeneden hep bilim kurgu filmlerinde uzaylıları gelişmiş ırk olarak konu alıyorlar. Neden bir kere filmlerde gelişmemiş yaratıklar olarak gösterilmedini merak ediyorum. Biz vahşi yaratıklar uzaylıların da yaşam alanını ellerinden aldığımızı gösterseler gerçekçi olur.

0|0
    0|0
  • 3 harfliler var bence.

U z a y l ı = 6 harf olmuyo -.-

0|0
    0|0
  • bizim komşu uzaylıymış ya yani öğrendim parmağıyla işiyormuş :D link

0|0
    0|0
  • Evren çok büyük.Kesin vardır bir yerlerde başka hayatlar bence.

0|0
    0|0
  • Olduklarina inaniiyorum. Koskoca uzay evren boşuna mi sence ? Yaşam sadece dunyada olamaz bence. Ama henuz bunu keşfedebilme kapasitesine sahip degil dünya.

0|0
    0|0
  • tam kanıtlanmış bişey değil aslında sadece bir teori :)

0|0
    0|0
  • Bizim evde gezegenlerindeki savaş yüzünden yasayan mülteci andromedalılar var.

Kızları cok hos

0|0
    0|0
  • bence varlar

0|0
    0|0
  • ben akşam gördüm bir tane gemi, şöyle yanarlı dönerli, kaçırırlar diye içeri kaçtım :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Olma olasılığı yüksek. Aranızda uzaylı varsa tanışmak isterim.

0|0
    0|0
  • onlar yoksa nefes almıyoru demektir

0|0
    0|0
  • ben hıc bılmıyorum cevremde rastlamadım ınanan sessız kalmak daha ıyı bence

0|0
    0|0
  • ben inanırım. 7 senedir araştırma yapıyorum. olduklarına dair bulgulara rastladım.

0|0
    0|0
    • vav gerçektenmi süpermiş işn senin dostum:)

• tm birgün oyturup yapacam dedigini:)

• pardon oturup yazacaktım:D

• olabilirde olmayabilirde ne farkeder?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...