Okan bayülgen cübbeli ahmet hocayla program yapıcakmış

sizin görüşleriniz nedir bu konuda izlermisiniz bu programı

link

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• ınsallah zamanım uyar bakarız,severım cubbelıyı,etlıye sutluye karısmam dıyenlerden degıl en azından,adamın kıblesı belli...

0|0
    0|0
  • Milletin gülmekten kırılacağı kesin, Okan Bayülgen sivri dilli, Ahmet hocada gayet esprili dille anlatımı olduğundan mükemmel olur :)

0|0
    0|0
  • açıkçası merakla beklediğim bir program diğer programlardan farklı olacağı kesin ikisininde üstün zekalı olduğunu düşünüyrum zevkli öğretici eğitici bir program olacağı kesin

0|0
    0|0
  • kacıırılmaz ;)

0|0
    0|0
  • izlerim

0|0
    0|0
  • Bkm'de yapsınlar biletli girelim asdsada

0|0
    0|0
  • Okan zaten son günlerde aşırı islamcı oldu normal bence.. (Galatada okanı görmek mümkün gidip konuşun boş işler bunlar sonu b.k falan diye anlatıyor islamla hzur bulunucagı filan ciddiyim)

0|0
    0|1
  • yapsın banane dünyanın sonu değil ya

0|0
    0|0
  • Oldukça güzel ve eğlenceli bir program olacağı kesin :)

0|0
    0|0
  • ne bu gerçekten de...

0|0
    0|0
  • "Tam bir kaos."der çıkarım:)

0|0
    0|0
  • sabırsızlıkla bekliyorum okanı sabaha kadar dinlerim sempatik bir üslubu var Kuranıda insanlara sevdireceğini düşünüyorum ikiside eğlenceli gençliğe Kuran okuma alışkanlığı kazandırabilir

0|0
    0|0
  • Cübbeli'nin esprili bir dili var mantıklı bir seçim yapmış. Ne yani din adamı diye Talk showlara çıkamıcak mı ?

0|0
    0|0
  • ben serim ki cübbeli ahmet hocanın ne işi var hem o gelmez öyle yerlere adam showman mi :D

0|0
    0|0
  • yapsında cübbeli benzetsin şu patavatsızı

0|0
    0|1
  • Cok ıyı olur ıkısı de cok akıllı ve cok esprılı

0|0
    0|0
  • İki klima ufurmeye devam edecek

0|0
    0|0
  • yapsın