Dünyaya Nasıl Bir Eser Bırakmak İsterdiniz ?

İyi akşamlar

İş yerlerinde olanlara kolay gelsin

Soru başlık da

Ben Mimar Sinan Gibi eserler bırakmak isterdim.

Birde Çeşme bırakmak isterdim.

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden çeşmeler vardı susadığımızda içerdik şimdi marketten alıyorsun parayla paran varsa!

Ve o çeşmeler bir çok sokak hayvanı içinde sulak oluyordu yazıkki çeşmeler yıkıldı bitirildi!

Ben geride orman bırakmak isterdim ağaçlık alan çünkü eksilen ve eksikliğini hissettiğim tek şey

Anti Hatıra Ormanı asdfghjk

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 13

• Sanırım bilimin bir havai fişek gibi gece göğünü delip hızla yükseldiği ve sonunda patlayarak karanlığı 'aydınlatan' o gelişimi bırakmak isterdim.

Bilimde bir şeyleri açığa kavuşturup farklı bir boyut kazandırmak isterdim. İnsanlığa bundan daha büyük bir armağan/eser olamaz.

600 sayfalık bir kitabın ayetlerini tek tek ezberlemek bir boka yaramıyor.

1|1
    0|0
  • Ölümümden sonra arkamda toplumsal dayanışma ile kurulmuş kuruluşlar bırakmak istiyorum.

Ulusal Mâli Yardımlaşma Sistemi'ne katılın hesabınıza her gün yüzlerce havale gelsin.

Hem de öyle 1'er 2'şer lira değil 5'er 10'ar 15'er lira hesabınıza yatsın. Merak ettiğiniz

tüm detaylar burada: link

0|1
    0|0
  • Kanserin tedavisini bulsam 50 yıl sonra herkes tedavisini olur kimin bulduğunu şeyine takmaz. İlla elektron veya proton parçalamak lazım. Atomu kaçırdık maalesef.

0|1
    0|0
  • dünyanın neresınden bakarsan bak her karanlıkta kalındıgında umutsuzluga kapıldıgında bakıp umut ışığı olabilecek bir ışık bırakmak istiyorum

0|1
    0|0
  • Bilim adına bir formül ya da bir denklem. Çünkü zamana yenilmez ve kimse yok edemez, globaldir hatta evrenseldir.

0|1
    0|0
  • Ben fikirlerimi bırakmak isterdim. Yaptıklarımın tartışılımasını,yapamadıklarımın başkalarının hayalleri olmasını isterdim..

Gençlerin örnek alacağı bir hayatı miras bırakmak isterdim:

Ben giderim adım kalır,dostlar beni hatırlasın.

0|1
    0|0
  • Yıllarca söylenen şarkılar, yıllarca okunan kitaplar ve her bakıldığında hayran bırakan tablolar.

Ben dünyaya sanatımı bırakmak isterdim, ortak ve evrensel dili...

0|1
    0|0
  • ahlaklı bir çocuk

0|1
    0|0
  • Şiir kitaplarım olsun isterdim

1|1
    0|0
  • herkes öldüğümde ismimi duyunca bile ürksün

1|0
    0|0
  • Cami bırakmak isterim

0|0
    0|0
  • Atatürk'ün bıraktıgı gibi bir eser bırakmak isterdim öldüğümde de yaşamak için.

0|0
    0|0
  • kibirsiz bir insanlık bırakmak isterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...