Öğrenciler için en avantajlı kredi kartı ?

Benim yapı kredi play card var ama memnun değilim faizi çok avans çekerken çok fazla ödüyorsun sizin en avantajlı az faizsiz tam öğrenci kartı dediğiniz var mı ?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• maximiles ya da bonus

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• kredi kartı senin kanını emmekten başka bir işe yaramaz .bence kapattırabiliyorsan bir an önce kurtul derim ...

0|1
    0|0
  • Hayatımda kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum. Cehenneme gitme konusunda hangisi daha avantajlı, Allah bilir. =O

0|2
    0|0
  • Az faizsiz bir kredi kartı hiç görmedim. :-) Kredi kartı kullanıyorum; ama kimseye tavsiye etmem. Avans çekim faizi bütün bankalar da yüksektir. Öğrenci, asker falan dinlemezler. Öğrenciler için uygun mu bilemem; ama ING Pegasus kredi kartında bonus özelliği var. Bir tane otomatik ödeme talimatı verdiğin zaman havale, eft vs. ücretsiz yapıyorsun. Kart ücreti de alınmıyor.

0|0
    0|0
  • Haram diye kullanmıyorum ... ;)

0|1
    0|0
  • mümkünse hiç kullanma..ama sonunçta insanın da en yakın borç alacağı arkadaşıda o.. bence kredi kartı kullanıcaksan öğrenciyim deme..ve fark etmez hangi banka olduğu hepsi aynı

0|0
    0|0
  • Vakıf'ın kartlarından uzak dur.

Ayrıca , imkanın varsa kullanma.

0|0
    0|0
  • İş bankası üniversiteli kartı...

0|1
    0|0
    • avantajı ne ?

• Türkiye İş Bankası' nın İş’te Üniversiteli kredi kartları birer Visa kartıdır.

Türkiye İş Bankası’nın 18 yaş ve üstü, lisans üstü eğitimlerini sürdürenler de dahil olmak üzere üniversite öğrencilerine özel İş’te Üniversiteli Kredi Kartı, Maximum dünyasının sunduğu tüm avantaj ve fırsatlardan yararlanma, MaxiPuan kazanma ve öğrencilerin sevdikleri markalardan taksitli ve indirimli alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

• akbank kredi kartı

0|0
    0|0
  • hepsi aynı önermem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bonus genç kullanıyorum seviyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...