Türkiye'de yaşamak için sebepler..

Türkiye'de yaşamak için sebepler neler olabilir?

Mesela neden ABD'de ya da Rusya'da yaşamayayım da Türkiye'de yaşayayım?

Aklıma sadece, ana dilimi konuşan insanların çok olması geliyor asdfgj

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• 50 yıl geride olmamız Türkiye'de kalmamız için sebep;daha büyük şehirde nasıl yaşayacağını bilmeyen kekolarımız barzolarımız varken bizden ileride bir avrupa ülkesinde Türkçe'ye bile tam hakim değilken daha medeni bir toplumda farklı dilde yaşamak fazla olurdu bizim için..

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 1) Memleketindir, kokusu, topragi bir baskadir.

2) Yemekleri cidden cok guzeldir, sen gel bir Skandinaviada, Ingilterede kahvalti yap, anlarsin degerini turk yemeginin.

3) Insanlari nacizane sicak kanlidir. Herkes buzdolabi gibi degildir. Amcalar ve teyzeler falan gulumser sana Turkiyede, orda daha cok azarlarlar.

4) Meslegin, egitimin yoksa eger bir cok kisi tarafindan damgayi aninda yersin oyle yerlerde, Turkiyede yine bu durum bir cok kisi icin mevcut oldugundan arada kaynar gidersin.

Yurtdisinda yasamanin artilarina gelirsek:

1) Sistem vardir, adalet vardir. Torpil vesaire gibi sacmaliklar yoktur.

1|1
    0|0
  • Türkiyede doğdum Burda büyüdüm

Param yok olsada kendi ülkem dururken

Böylesine sıcak güvenilir anadolu insanı dururken

böylesine aç abaza dururken

başka ülkeye gitmem

0|0
    0|0
  • İnciri dalından yemek için :)) kız kulesi gibi bir harika en azından bizim ülkemizde olduğu için

3 tarafı deniz olduğu içün her kültürden insan zaten olduğu için

0|0
    0|0
  • Sen ve senin gibilerine uyuz oluyorum biliyor musun? Bu ülkenin ekmeğini ye suyunu iç her türlü şeyinden yararlan sonra da burun kıvır. Bu ülkede ki insanlar size bayılmıyor arkadaşım, defolup gidebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • yabancı ülkede yaşamadan hangisi iyi bilemezsin ki

biz özeniyoruz belki ama orada yaşayanlar bizim gibi düşünmüyor ilginçtir ki

0|0
    0|0
  • Ben varım Türkiye de

0|0
    0|0
  • *5

Bir'de türk kızları var tabi sdf

0|0
    0|0
  • 3 tarafı deniz, sonra aaa

başka bir şey bulamadım

zaten buda iyi bi' şey mi emin deyilim

0|0
    1|0
  • 4 mevsimi doyasiya yaşadığımız için ^^

0|0
    0|0
  • Hiçbir çekiciliği yok

0|0
    1|0
  • Öyle diyoruz ama yurtdışında bir bayram geçirin de göreyim ben sizi. Ailenizi aradığınızda herkes bir arada olsun gülüşmeler kahkahalar esnasında siz telefondan onlarin bayramını kutlayin, kuzeninizin kocaman olduğunu webcam da görün anlarsiniz. Yanlarında olamadığınız her önemli gün eziyet gibi gelir insana, düğün fotoğraflarında olmamak bile koyar. Birini aradığınızda "ezan okunuyo dur duyamıyorum" cümlesi bile koyar. O kilise her çın çınladiginda saydırırsiniz içinizden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yok ben ülkemi bırakıp da gitmem dilenci olurum da gitmem :)

Türkiye' Atalarım aldı burayı Soyumda buradan yetişecek İnşaALLAH.

Başka insanlarda Türk insanındaki sıcaklığı bulamam.

Türk insanı koyun gibi biraz ayak yap hemen kanar bunu avrupada yapamam mesela :Dd

0|0
    0|0
  • Kötüyü görmeye alışacaksın ki iyiyi gördüğünde "Allah'a şükürler olsun" diyeceksin..

Örneğin; Türk kızlarını görmeye alıştıktan sonra Rus kızlarını gördüğünüde Allah'a... Nese devam etmicem..

0|1
    4|2
  • Mütiş bir tarihimiz var daha ne olsun :)

0|1
    0|0
  • Sahi ya, neden Türkiye'desin sen ? Bence sen Rusya'ya git Rusya'ya. :]

0|0
    0|0
  • Paranın olmaması yeterli bir engel değil mi fakir dostum?

0|0
    0|0
  • 4 mevsim olması güzel

0|0
    0|0
  • bence türkiyede yaşambir çok kişi için mecburiyet eminm fırsatlar olsa çoğu kişi tercihini dışardan yana kullanır

0|0
    0|0
  • yemekleri güzel :)

0|0
    0|0
  • Yaşanacak çok daha iyi yerler var ama daha kötüleri de var

0|0
    0|0
  • Tutucu bir milletiz böylesini kutuplarda bile bulamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...