Kız arkadaş bulma ihtimalimi nasıl arttırırım?

Hiç arkadaşım yok. Önceden tanıdıklarımla ya karakterim uyuşmadı ya da uzak şehirlerde olduklarından irtibatı kopardım. Tabi dım dızlak kaldım ortada.

Evden işe işten eve modeli taklıyorum. İşyerinde bayan çalışmıyor. Yolda gördüklerimle konuşma fırsatı bulamıyorum. İnternetten kiminle tanıştıysam böyle bir şeye sıcak bakmadığını söyledi. Ben ne yapmalıyım ki şöyle bi kız bulup da onunla tüm duygularımı paylaşayım. Aşık olmak ve aşık etmek istiyorum...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bu tür aşktır falan gibi karşılaşmalar genellikle sürekli takıldığın ortamlarda karşına çıkıyor.. çalıştığım yerde bayan yok diyorsun ki netten bulmak da zor zaten.. bunun için en basitinden erkek arkadaşlarınla sık gezmek onların arkadaşlarıyla tanıştıkça çewren genişler.. weya bi kaç cafe belirleyip sürekli oralara takılmak da işe yarayabilir.. en azından iş dışında farklı bişeyler yaparak daha renkli yaşayabilirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "Hiç arkadaşım yok"

Önce bu problemini çöz derim. Bu çok ciddi bir sorun farkında mısın?

1|0
    0|0
  • bence arkadaş edinmen için biraz uyumlu olman gerek,bu konuda sorunun var bence sonrası zten ortamlar arkadaşler sevgililer..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dans kursuna veya halk eğitimin herhangi bi kursuna git...

0|0
    0|0
Yükleniyor...