Okuma isteği olup yanıp tutuşup

Ama okuyaman biriyim :((((((( Var mı böyle bir şey arkadaş yaaa :( Nasıl okuma alışkanlıgı kazarım ?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kitap okumak degil mi? Kimi zaman cok istersin, kitaba bakar durursun oyle. Sanki seni cagiriyordur. Sende aslinda gitmek istersin, sirilsiklam sarilmak istersin. Fakat yinede birsey seni geride tutuyordur.

Bu seni geride tutan nedir aceba? Telas mi, korku mu, tembellik mi, yoksa nereden basliyacagini bilmemek mi?

Okumayi kendisine aliskanlik haline getirmeyen icin, aslinda zordur iste o kitabi raftan alip, kosesine cekilmek. Cunku ya beceremezsen, ya pisman olursan ya da ne biliyim bos yere vakit kayip edersen o gereksiz kitap ile.

Hic dusundun mu oysa, o kitap ile bir maceraya cikacaksin, ufkunu genisleteceksin, genelkulturun artacak, hayat konusunda tecrube kazanacaksin. Iki saatliginede olsa kafa dinleyip, bazi seylerden uzaklasacaksin. Hic dusundun mu?

Belkide o adimi atma sirasidir. Korkaklik, urkekligi, tembelligi bir koseye atip, kendin icin ilk kez adam akilli bir adim atma sirasidir.

Bence denemelisin, hadi denesene.

0|0
    0|0
  • netten e book şeklinde okuyun. makale okuyun. bunda limit yok ki:)

0|0
    0|0
  • biz okudukdda ne oldu

üniversite mezunu işsizim

0|0
    0|0
    • Kitap okuma zevk işidir :)

• bayan degil misiniz ? Evde hergün oturarak bir sürü şey yapabilirsin :)

• hiç bir şey yapılmıyor ben elişi dantel sevmiyorum

millet üniversite mezunu işsiz diyor üzülüyorum elimden bir şey gelmiyor kazanan havasını atıyor bir cevap veremiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...