Sizce bu yok kasetti yok şuydu buydu etkiliyormu?

insanların siyasi seçimlerini bu kasetti, anketti, propagandaydı gerçekten etkiliyormu yoksa herkes yine bildiğinimi okuyor?

ben çok etkilediğin açıkçası dşünmüyorum

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kayıtların montaj oldugunu,yalan oldugunu söyleyenler cahilin daniskasıdır,daha montajın ne oldugunu bilmeyenler,montaj diyip üstte çıkıyorlar,başbakanlarıda biliyor kitlesinin %80i cahil montaj diyip işi kurtarıyor =) yhu adam kriptolu telefonlarımı dinlemişler diyor yani bu kayıtlar dogrudur diyor,hala akpliler 900 milyona çalışıp 2 çocuga bakıp evi kira olanlar 1 milyar dolara yani 2 katrilyona düz hesab bikaç kuruş diyen bilal erdoganı savunuyorlar =) eğer bunların hepsi sahte olsaydı tubitak hepsini belgeleriyle çıkartır tayyip erdogana sunar,oda belge belge,il,il bunu koz olarak kullanır yrin dbine sokardı diğer partileri ve cemaati =) aklı olan insan,biraz bilgi birikimi olan insan bunları anlar.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorgulamadan körü körüne destekleyen insanları ne kadar etkileyebilir ki?

Montaj diyorsa montajdır onlar, adam yalan söyleyecek değil ya...

Twitter, facebook, youtube gibi siteleri kullanmıyorum nasılsa özgürlük kısıtlanmış, kısıtlanmamış beni ilgilendirmez. Yardımlar geliyor mu gelmiyor mu? Lafa değil icraata bakarlar.

0|0
    0|0
  • Bizim milletimizi olumlu yönde etkiliyor bu kasetler. Helal olsun yaptıysa bile en azından dindar insanlar yedi paraları vs. şeklinde düşünen bir sürü insan var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• al bak sana işin özetini yazayım

AKP taraftarı: "Kayıt gerçek olabilir mi acaba? Amaan gerçek olsada desteklerim olmasada desteklerim."

AKP karşıtı: "Kayıt sahte olabilir mi acaba? Amaan sahte olsada suçlarım olmasada suçlarım."

1|2
    0|0
  • bak dostum bu ülkedeki insanlar karnını doyurabiliyor mu ona bakar.benim gariban kardeşim kasetmiş tapeymiş meclismiş karışıklıkmış hiç ilgilenmez.çünkü karnını doyurabiliyo mu ona bakar çocuklarına bakabiliyo mu ona bakar.ha böle mi olmalı hayır.avrupada böle şeylere dikkat ederler.ama bizi işte böle yıpratıyorlar.bu halkın çoğu işçi ve hepsi ortalama 10 saat çalışıyor.sonra eve gelip o yorgunlukla tapeymiş mapeymiş hiç ilgilenmez.ohh bugünde karnımızı doyurduk der.ama dediğim gibi böle de olmaması lazım.ayrıca ekonomi bozulmaya başlarsa ki öyle de görünüyor basbakanın benim sadık vatandaşım dediği en koyu akpli bile akpye oy vermeyebilir.bu ülke için ekonomi ne yazıkki özgürlüklerden önde gelir

0|1
    0|0
  • Ahir zaman,herşey düzmece olabilir. İyi iş yaptığını söyleyen adama inanırsın,arkasından gidersin. Gerçekten iyiyse iyinin yanında olduğun için kazanırsın.Adam kötü çıkarsa iyi niyetinden yine yırtarsın,allah niyete bakar. ama adam cidden iyi yoldaysa ve olanlar iftiraysa. İftiratı koşulsuz kabul ettiğin için kaybedersin...

0|1
    0|0
  • Takımtutar gibi tutan sabit fikirli insanlarda var ama AKP li olupta şimdi sövende var :) Yani azda olsa etkiliyo ;)

0|0
    0|0
  • sıze delıl sunuyorlar,allahın verdıgı aklı kullanın dıye,gerısı zekanıza kalmış...

0|0
    0|0
  • Etkilediğini düşünmüyorum. Hatta dur bak şimdi bizimkilerde ses kayıtlarını verecek ozaman görüşürüz diyen cahil taraftarlar var. Takım tutar gibi parti tutar olduk fikirsiz ve mantıksızca.

0|1
    0|0
Yükleniyor...