Gördüğünüz en güzel reklam hangisidir?

Gördüğünüz en güzel reklam hangisidir?

Ben yine sözümü en sona sakladım :D söz sizde :)

Güncellemeler:
adres koymayalım yahu anlatamıyor musunuz siz görüşlerinizi yazın izlemek istemiyorummmmmmmmmmmmm :D

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Offf sıcaklayınca gazoz içiyorum.

En çok bu gazozu seviyorum.

Çünkü içinde bir sürü baloncuk var.

Baloncukların on yüz bin milyonu banaaaaaa,

Yirmi yüz bin milyonu Aliş'e.

Çünkü onun benden daha çok saçı var, daha çok ısınıyor.

On yüz bin milyon baloncuk yuttum. hehehehehehe :)))))

FRUKO (1985 yılı galiba)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir an aklıma bu geldi link

1|1
    0|0
  • Güzel yaratıcı bir araba reklamı:

link

Ayrıca bir reklam vardı adam, 'Hello my name is John,..' diyerek döner keserdi. Güzeldi.

0|0
    0|0
  • Peyman Nutzz'un reklamı her çıkışında kahkaha atıyorum. O müzik, o yüz ifadesi..

link

0|0
    0|0
  • magnum temptation reklamındaki hatun kişi hayallerimin kadınıdır bakışları ne kadar güzel çatıdan bir kuğu gibi süzülmesi yıkıp geçiyor resmen beni daha fazla yorum yapmak istemiyorum :)

0|0
    0|0
    • link link koyma dedin ama ben dayanamadım bi daha izledim sen de izle bayılacaksın lamba direğinden inişine cat girl:)

• beko'ydu sanırım televizyon reklamı vardı. televizyon ışığa karşı kontrastı otomatik olarak değiştiriyordu. reklamda doğada ışığa karşı verilen tepkiler gösteriliyordu, aklımda bir kedinin gözüne ışık vurunca gözbebeğinin küçülmesi kalmış. benim en beğendiğim reklam oydu.

0|0
    0|0
  • bi kondom reklamı vardı alışveriş merkezin cıngara koparan bi veledin arkasından çaresiz gözlerle bakan bi adamı konu alan bi reklamdı. sanırım bi konu kısa bir süre içinde daha iyi anlatılamaz

0|0
    0|0
  • son gunlerde begendigim fiat punto'nun reklamı oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...