Bu tip kızların ilginizi çok mu çekiyor?

Ben de öyleyim.Kendi halinde takılan gizemli çekingen bir tipten bahsediyorum.Böyle çok konuşmayan .filan

Kızlarda onu çözme isteği filan mı oluşuyor ne oluyor? cool denilen tip bu mu oluyor?

Güncellemeler:
soruya bak nasıl cümle kurmuşum. :D

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sırf cool gorunucem diye iticileşiyorsunuz.İçinizden geldiği gibi davranın.Özellikle sevdiğiniz biri varsa siz yaklaşmayı deneyin.

0|0
    0|0
    • Keşke yapabilsem özel bir çabam yok.ben de isterim insanlarla iletişimim güzel olsun sosyal oluyum özgüvenli oluyum.ama napıyım işte ben de böyleyim. çabalıyorum değişmek için. şu yaşıma kadar hiç bir kızla çıkmadım yaşım 18.

• doğru söylüyorsun ama sebepleri de var.sivilce sınav stresi filan.. roaccutane denilen sivilceyi kökten çözen bişe kullanacaktım onuda kullanamadım sınav dönemi ağır olur diye kullanamadım..aslında beğeniliyorum. ama kaçıyorum işte özgüüven olmayhınca..

• Al işte dert ettigin seylerin sebebini bulamıyorsun cünkü ozguvensiz olmaktan yeterince rahatsız değilsin.İlk once soyle bir sorudan vazgecmekle basla.Kızların iligisini bu tipler ceker mi gibi.Zaten inssanlar aynı fabrika malı degildir.Kızlar da hangi kızlar.Hem cekmese kendini değistiremezsin de bu tür seyleri akısına bırak güven eksikliginden vazgec.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaş grubuyla alakalı olan bir şey 20'ye kadar filan fırlama tipler, 20'den sonra fırlama tiplerden ağzı yanan kadınlar tarafından tercih edilirsin. Acı ama gerçek.

0|0
    0|0
  • aynen sasuke gibi davran ben öyleyim bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...