Köpekten korkuyorum :( yanından geçerken bile böyle olan?

köpekten çok fena korkuyorum yanından geçerken kalbimin hızlı atmasına engel olamıyorum sakin yatan bir köpek bile sanki az sonra üstüme atlayıp ısıracak gibime geliyor kalbim yerinden fırlayacakmış gibi oluyor çoğuda havlıyor bana halbuki çok korkuyorum ben bişey yapamam ki bayılırım bana saldırsa

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• havlarlar ama ısırmazlar.

ısırırlarsa biliyorlar ki insan orada onu yokeder

1|0
    0|0
    • nasıl yani

• :) hiç güvenmiyorum kendime

• neyse sen yine de dikkat et

Erkekler Ne Diyor 7

• Ailen sen büyürken hayvanlara alıştırmadıysa normaldir..

Ben 15 yıldan fazla sokak kedilerini, 10 yıl boyunca da bir sokak köpeğini besledim.. Yabancı köpeklere de kolayca yaklaşırım.. Çok ürkek değillerse elimi uzatış şeklimden bile anlarlar dost olduğumu..

0|0
    0|0
  • küpekleri sevirem ben :D

1|0
    0|0
  • senin köpek korkunu yenmen için biraz köpeklerle zaman geçirmen lazım ozamn anlarsın zararsız olduklarını

1|0
    0|0
  • bende çok korkuyorum. yazdıklarını okurken beni anlatmışsın :)

1|0
    0|0
    • :) niye işte korkuyoruz onu anlamadım

• lise1 deyken sabah evden çıktım okula gidiyordum. boş bir arsadan geçerken otların arasında 3-4 köpek gördüm ve havlamaya başladılar. hemen depara başladım asfalta atladım ve karşıya geçtim. köpek kovalarken çığlıkta atamıyorum ama değişik bir bağırma sesi çıkarıyorum dalağımdan. elim ayağım titredi okula varasıya kadar

• :( ne olacak halimiz komik ama korkunç ya

• bnde fena tırsarım :)

1|0
    0|0
  • gel <3 benim yanımda kendini hep güvende hissedeceksin <3

0|0
    0|0
  • sana saldırsın

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bendensin, kediler ile aram daha kotu ama.

1|0
    0|0
  • Bide beni görsen..yolda akrobatik hareketler yapıyorum. Çok korkarım çok. :/

1|0
    0|0
  • erkek olsa korkmazsın eminim oda senden korkuyordur :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...