Kitap önerisii ??? ^^

söyle sürükleyici elimden bırakamayacağım guzel bir kitapp..

bide en genel haliyle konusuna söylerseniz sevinirim^.^

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Martin eden

Konusu ise martin tanıştığı bir adamın kızına aşık olur ama sınıf farklılığı vardır aralarında ruth la evlenebilmek için sürekli kendisini yetiştirir geliştirir zengin birisi olmaya çalışır falan ruth da yardım eder ona bu konuda fakat ilerleyen zamanlarda martin önemli birisi olunca asil diye bilinen zenginler iç dünyasını görünce ruthuda reddedip intihar eder falan böyle sürükleyici bir kitap tavsiye ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benim hoşuma giden sana da gider mi bilmiyorum ama Sistem adlı bir kitap okumaktayım şuan çok hoşuma gidiyor konusu macera tadında ;)

1|0
    0|0
  • bağdatta ölüm halacı mansur. yurt yayıbnları. wolfgang güttenberg.

1|0
    0|0
  • Örümcek Kadının Öpücüğü kitabını okumalısın bence. Çok ilgimi çekmişti

1|0
    0|0
  • yatmadan önce 100 diş fırça darbesi

1|0
    0|0
  • nietzsche ağladığında ve Divan, biraz ağırdır ama pişman olmazsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şarhoştum hatırlamıyorum diye çok güzel bir kitap var aslında orjinal adı ''forget you'' çok saçma bir şekilde çevirmişler türkçeye..konusu şu florida'da lise öğrencisi olan bir kızın annesinin akıl hastanesine yattıktan sonra babası ve sevgilisiyle yaşamak zorunda olması ve bir kaza sonucu hafızasını kaybetmesi fakar bazı nedenlerden dolayı bunu söyleyememesi tabii aynı zamanda aşk hikayesi de var bence çok güzel bir kitap

1|0
    0|0
  • jojo moyes - senden önce ben. netten araştırabilirsin

1|0
    0|0
  • cinayet polisiye tarzı kitaplar seviyorsan tess geritsen kitaplarını tavsiye ederim. hele cerrah diye bir kitabı var ki mümkün değil bitirmeden bırakamazsın.

1|0
    0|0
  • beyaz zambaklar ülkesi finlandiyanın nasıl kalkındığını anlatıyo meşhur bir kitap okumadıysan tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • finlandiyanın tarihini merak etmişimdir aslında alırım ben bunu tesekkurlerr:)

• rica ederimm:) yardımcı olabildiysem güzel :)

• kurban oku yazarı ''S.J Bolton''

konusu atı ölen bir kadının atını gömmek için evinin bahçesine açtığı çukurdan bir kadın cesedi bulması o cesedin kime ait olduğunu araştırırken başına gelen olaylar

1|0
    0|0
  • Ucurtma avcisi, kitapi eline alman ile bitirmen bir olur.

1|0
    0|0
  • psikopat

.

1|0
    0|0
Yükleniyor...