Erdoğan yarın (25.03) interneti kapatıyor. Sizin fikriniz ne?

Merhaba.

Secmenlerini kasetlerden uzak tutmak icin Erdogan Twitteri kapatmisti. Ise yaramadi tam tersi Twitteri daha fazla insan kullanmaya basladi.

Yarin ayin 25. bugünü biz cok meraklan bekliyorduk cünkü Ceemat AKPyi parcalayacak seyleri paylasacagini söylemisti.

Ve ne tesadüf yarin TTNET saat 08:00'den 16:00 kadar Interneti kapatiyor.

Böyle bir olay son defa nezaman olmustu ? Bunun yin 25. oldugunun tesadüf olmasi en cahil AKPli bilem inanmaz.

Sizin fikriniz ne ?

Kaynak:

odatv.com/n.php?n=ttnet-yarin-interneti-kapatiyor-2403141200

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Şu ''İnternete birgün girmesek ölmeyiz.'' diyenler de hayret doğrusu. Sanki ölürüz dedik. Algılayamıyorlar sanırım buradaki meselenin ''özgürlüğe müdahale'' olduğunu.

1|1
    3|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Elinizi ayağınızı bağlamışlar gibi davranmayı

bu mızmızlığı kesin artık

İnsanları kışkırtmayı bırakın

Girmesek ölmeyiz Açılır merak etmeyin

1|3
    1|1
  • Canim oncelikle yanlis biliyorsun acikliyim normalde herhangi bir ulke twitter da hakaret eden veya suc isleyen bir insanin adresini kisisel bilgilerini twitter yetkililerinden ister ve twitter o kisinin bilgilerini verir fakat turkiye icin durum ayni degil turkiyede twitterdan haksizliga ugrayan veya hakarete bagruz kalan vatandaslar icin suclularin adresi istendiginde twitter bu bilgiyi turkiyeyle paylasmiyor yani diktatorlugu erdogan degil twitter yapti ben AKP li degilim fakat herkez bu konuda yanlis bilgilendirilmis durumda velhasil erdogan turkiyeye yapilan haksizlik nedeniyle twitter a rest cekerek turkiyedeki yetkisini iptal etti amaci turk milletini savunmakti ki twitter yetkilileri yola gelsin diye. Saygilar..

0|2
    1|2
    • Hayir. Twitter öyle ülkeler arasi ayrimcilik yapmiyor. Ve hayir dier ülkelerdede bilgileri öyle okadar capik vermiyor ;)

• Anlamiyorsun ... Türkiyeden yabanci bir sirket tutuldu kasetleri kontrol etmek icin.

Yani türkiye onlara kasetleri kontrol edin dedi.

Kasetler dogru yani.

• Hmm bilemiyorum arkadasim sahsen taraf tutmuyorum ama sucluyla sucsuzun belli olmasini isterim elbet. Ayrca kısa bir tartisma olsada birbirimize hakaret etmememiz sevindirdi beni. Keske herkez siyaseti hakaret etmeden tartissa veya siyasetten bahsetmeseler...

• demek ki gizleyecek çok şeyleri var bir muta kaseti mi var acaba :D 25 olmasada farketmez 26-27 bekleriz biz seçim öncesi bişeyler olacağı kesin

1|1
    2|2
  • doğrudur inanırım

1|0
    1|0
  • Kapanınca düşünürüz.

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ttnet haftada 3 gün kapatıyor zaten neti açık olduğundada bir siteye bağlanmak için sinir krizi geçiriyor insanlar ben süperonline kullanıyorum ve bir sürü internet hizmeti veren şirket var ttnetin 16 ya kadar kapatmasınnıda tayyibe bağladınız ya zekanıza hayranım peki 16 dan sonra nete verilecek görüntüler mesai doldu diye kabul edilmiyormuymuş ? :)

1|3
    3|1
    • Twitteri'da yasakladi. Bu yasaklarin nekadar kolay insanlar gecebilecegini bildigi halde :)

Demek istedigim bu olay Erdogana durumu analiz etmeye tam 8 saat veriyor.

• Haberi aldigin kaynaga bak,pkk kanali,oyle bisey yok arkadaslar uydurma

1|1
    2|1
  • kafayı yemiş* adam deli dana gibi her tarafa saldırıyor kardeşim :)))

1|0
    0|1
  • borsa çöker bütün işlemler durur dolar fırlar kaybeden her türlü erdoğan olur. ayrıca 26 Mart da var. interneti kapatmak sanıldığı kadar kolay değil.

1|0
    1|1
  • kapanacağını sanmıyorum tt neti kapatsa nolacak sanki diğer int sağlayıcıları yokmu?

0|1
    1|0
  • lan tamda benim bekledigim oyun saat 16.00 da acılıyor :ASD

1|0
    1|1
Yükleniyor...