Muhsin yazıcıoğlunu seven birisi akp'li olabilir mi?

arkadaşlar siyasetle pek bir alakam yok o yüzden birkaç şey öğrenmek istiyorum muhsin yazıcıoğlu eski mhpli sonradan bbp kurmuş bir kişi ölümü suikast mı o da belli değil fakat erdoğanın parmağı mı var bunda yoksa ikisinin araları iyi miydi 1-2 arkadaşım var hem muhsin yazıcıoğlunu seviyor hemde akpli birde nizamı alem ne demektir? bir açıklarsanız sevinirim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• x'i seven y'i sevemez, sahip çıkamaz veyahut y'ye oy veremez gibi kalıplar siyasette yoktur. Siyasetin doğasına ve yapısına aykırıdır.

Soruna gelelim,

Evet. MHP'nin ideolojisindeki İslami yönü hafife aldığını düşünen Muhsin Yazıcıoğlu ve tayfası, yıllar önce MHP'den ayrılıp BBP adında İslami yönü daha ağır basan milliyetçi bir parti kurmuşlardı. 2014 Türkiyesi'nde BBP'nin siyasi geleceğinin olmadığını gören BBP seçmeni de, dini yönü ağır basan bir başka parti olan AKP'ye oy vermeyi tercih etmişlerdir.

0|0
    0|1
    • evet şimdi anladım teşekkürler

• Teşekkür ettim.

• ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Rahmetli hayatta olsaydı tabikide davamıza devam ederdik ama ondan geriye sadece yaşanmışlar kaldı yaşanacak bişey yok bu nedenle görüşler ve zihniyetler aynı oldugu için AKP her zaman için sonuna kadarda öyle olacak...

0|1
    2|0
  • bence olamaz akp yaptı demiyorum ama akpye ciddi bir rakip olurdu ve akpyi ordan indirebilirdi

0|0
    0|0
  • akp liyim ve severim. mhp den ayrılmasının sebebi de mhp nin türkeş zamanında ki hedeflerinden uzaklaşmasıydı

0|0
    0|0
  • Düşen helikopterde kara kutunun söküldüğü tespit edildi.Yani var bir şeyler.

0|0
    0|0
  • Nizam-ı Alem ülkü ocaklarının ismidir. Hem muhsin başkanı hemde erdoğanı sevilir sağcı için. BBP Şeratçı Osmanlıcı Müslüman Türklerin partisidir.

0|0
    0|0
  • aynı siyasi hedefleri vardı basbakanla evet gastede bir köse yazarının anlatımına göre yıllar önce 2 kerede basbakana olacak suikasti önceden basbakana bildirildigi rivayet edilir

0|0
    0|0
    • araları iyiydi yani

• onu bilmem iyi kötu ? siyaset bu

Kızlar Ne Diyor 1

• sevebilir . olabilir. garipsemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...