Kapat

Kürtler kime oy verecek

akp hep kürtleri kullandı şimdiye kadar onlara yüklenerek oy aldı, ama şimdi yolsuzlukları çıkınca köşeye sıkıştılar akpnin oylarında azalma bekliyorum uyananların bir çoğunun mhpye oy vereceğini düşünüyorum da ya kürtler kime oy vericek, mhpye vereceklerini sanmıyorum chpde oy patlaması olabiir mi sizce

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• kürtleri irgalamaz yolsuzluk türkiyeyle alakasi yokki onlarin.

kendi özerk ülkelerinde kendi kendini yönetebilmeyi istiyor onlar ve bunu akpden baska kimse vermez onlara.

chp mi özerklik verecek mhp mi? bnlar secilirse özerkligi rüyalarinda görürler.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• chpye pek oy vereceklerini sanmıyorum. Bence birçoğu yine akpye verir. Yada hdp olabilir.

1|1
    0|0
  • Ne olursa olsun Chp'ye vereceklerini sanmam.

1|1
    0|0
  • bekleyip göreceğiz

0|0
    0|0
  • akp bdp

0|1
    0|0
  • AKP nin oyu artacak iddiaya gırerım

0|1
    0|0
  • Akpm alacak yine koyunlar saolsun

1|1
    4|1
  • bdp ye vermeyecekler chp 'ye verecek emin ol

1|1
    1|0
  • Bdp'ye verir birçoğu.

0|1
    0|0
  • BDP ye vericekler.

2|1
    0|0
  • bdp ye verecekler

0|0
    0|0
  • akp karsıtı cok insan var

ama artıcak gibi geliyor bana da

0|0
    0|0
  • kürtler heraman olduğu gibi bir bölümü akp ye,diğer bölümüde kendi partilerine verecekler

0|1
    0|0
  • Bdp ye verirler kime vercekler başka

0|1
    1|0
    • kürtlerin birçoğu dindar bdpye oy verenler çoğalsada diğer kesimi merak ediyorum

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• akp bdpyi yarattı bu nedenle kürtler sanırım bdpye oy verecek fakat biz söyleyelim bugün ki haber ile o partinin gttiği yol yol değil. kürtler sizden oy isteyen bdp ye biz sizi haklarımızı meclisde savunun diye gönderdik ülkeyi bölmeniz için değil mesajını verin yoksa çok baş ağrayacak gene

0|0
    0|0
    • benim newrozda gördügüm görüntülere bakilirsa milyonlarca kürt özerklik istiyor.

tasidiklari bayrak actiklari posterler vs.

yalniz polisime bilye atti terörist diye berkin elvanin annesini yuhalatan, gezide terörist basinin posterini actilar vatan hainleri diye yeri gögü inleten tayyosun agzindan tek kelime cikmadi.

• bdp ve chp ye atıcaklar

0|0
    0|0
  • Chp ve Bdp'ye dağılır akpye oy veren kürt seçmen.

0|1
    0|0
  • Saadet partisine versinler

0|0
    0|0
  • bence azalma olacak ama çok çok 2-3 puan ama chp de çok büyük değişiklik olmaz.sağ görüşlü biri gidip rahat bir şekilde sol partiye oy vermez yararsa bu iş mhpye yarar.

0|0
    0|0
  • dünki akp mitingini görmedin heralde keko :D

1|0
    2|1
  • Kultigin nikinden beklemediğim bir soru!

Bize ne kime verecekleri, beyaz bayrak açmak onların lehine olur...

0|0
    0|0
    • yav oyların bir kısmını onlar oluşturuyor bu hükümetin gidip gitmeyeceği belki onlardan belli olucak onların durumunu merak ettim

• Türk kibirine davet ediyorum seni. Daha neler, hükümetler gelir geçer...

• Akp ve Bdp ye dağılırlar.

0|0
    0|0
  • bdp ye verirler

0|0
    0|0
  • bana göre akp aynı oyu alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...