Yanlış yapmayan insan yoktur. İnsanlık yanlışını kabul ve düzeltmekle olur. anlatılmak istenen ne?

Yanlış yapmayan insan yoktur. İnsanlık yanlışını kabul ve düzeltmekle olur. anlatılmak istenen ne?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sen şimdi bir yanlış yaptın bana karşı ve aradan bir zaman geçti. Bu yanlışının farkına vardın, sonra sen bunu kabullendin ve "-evet ben yanlış yaptım" dedin ve bana karşı yapmış olduğun yanlıştan dolayı özür diledin.

İnsanlık budur demek istiyor.

Dipnot: Örnek verdim sadece.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hatasız kul yoktur önemli olan hatalarımızdan ders almak tekrarlamamak olduğunu ve hatalarımız kabul etmemenin iyi bişey olmadığını anlatıyo :)

0|0
    0|0
  • Anlatılmak istenen insan olduğunu kabullen demek. Yani günahıyla sevabıyla insansın. İnsan olmak içinde çaba göstereceksin.

0|0
    0|0
  • en azindan sevdiklerinin hatalarini düzeltebilirsin bir iki tanesini hepsini diil

0|0
    0|0
  • İnsan , yanlışlarıyla yaşar.İnsanlık ise , insanın yanlışlarını telafi etmesiyle olur.

Yani hatalar insanı hamlaştırır.

0|0
    0|0
  • Zaman kötü kolla kötü demek istiyo

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu hatalar yapabilir, yanlışın varsa bunu kabullen ve bunu düzeltip birdaha yapmamaya bak diyor.'' Evet ben bu hatayı yaptım kabulleniyorum ve bunu düzelteceğim birdaha yapmamak üzere''

0|0
    0|0
  • soru ne burada peki?

0|0
    0|0
  • hatalarından ders çıkar diyor kısaca :D

0|0
    0|0
  • Gayet açık değil mi?

0|0
    0|0
  • yanlışında ısrar eden gerizekalıdır demek.. inatçılık gerizekalılığın bir semptomudur..

0|0
    0|0
  • Kendini sorgulayacaksın ve hatalarından ders çıkaracaksın ancak böyle olgunlaşırsın demek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsan,insan olmanın gereği olarak yanlışlar yapar bu çok normaldir. İnsanın hatasını kabul edebilmesi ve telafi etmeye çalışması ise bir erdemdir

0|0
    0|0
  • Yap yap sonra yapmadım say diyor adam dsf

0|0
    0|0
  • oo herkesi düzeltirsek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...