Kültür bölümünde, kültürden bihaber konular

Kültür anlayışımız mı değişti yoksa toplum olarak. Size göre kültür ne demektir?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kültür herkesin farkli yorumlara acik olan bir düsünüs bicimidir.

Kimisi kitaplari Kültür olarak yorumlar kimisi toplumsal konulari.

Bana göre kültür bütün bunlarin bütünü..

buradaki sorulara gelirsek herkes eksik oldugu konularda merak ettigi konularda bölümde gözetmeksizin soruyor Farah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kültür; sanat,bilim,felsefe,edebiyat,din vb birçok durumdan edinilen tecrübeler bütünü iken günümüzde yaşadığımız toplumun kültürünü besleyen en büyük olgunun din miş gibi isteyerek/istemeyerek dikte edilmesi ister istemez bizdeki bu "kültür" kavramını hasta edicektir. Bu yozlaşma böylesi bir durum için gayet doğal !

0|0
    0|0
  • Kültür çom çeşitlidir. bir bütün olarak ele alınamaz.

0|0
    0|0
  • Hangi kültür? Reklam-promosyon dünyasının ürünü olan popüler kültür mü yoksa toplumun kendi dinamiklerinden doğup şekillenen folklorik kültür mü? İkincisine evet dersen, o zaman pek de "kültürlü" olmuyorsun.

Çünkü kendisine "kültürlü" diyenlerin en başta kendi kültürünü aşağılamayı gelenek yaptığı bir ülkede yaşıyoruz. Tanzimat'tan beri süregelen patolojik Batılılaşma sürecimiz sağolsun.

Ne de olsa "sömürge", efendisi gibi olmak ister. Neyse, siyasi toplara girmeyelim...

0|0
    0|0
  • Bana göre kültür ( Entelliktir )

0|0
    0|0
  • medenileşiyoruz artık :)

0|0
    0|0
  • Kültüre sahip çıksaydık eğer ülke olarak dünyayı yöneten bir ülkenin vatandaşı olurduk.

0|0
    0|0
  • Ben bunlarada şükür ediyorum..

0|0
    0|0
  • kültür de ne ya? örgüt kültürü mü? en son ki dersimin adıydı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kültür ölüyor artık Yada kültür denen şeyler değişiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...