Sizce dogrusunu mu yaptim? yanlis mi yaptim? az uzun ama hepsi bu kadar.

Bir kiz türk ve 8 yas kicuk erkekten. Erkek japon ve 8 yas buyuk. Bakis mimik ve davranislardan kiz cok belli ediyor erkekse uzun uzun bakiyor ve sapsalca guluyor. Kiz sert davranmak zorunda kaliyor. Cunku o kadar cok bakiyorki erkek kuz korkuyor. Bir gun erkek agliyor. Kizda bir gun once aglamisti erkek aglayinca uzuluyor ve ikiside disari cikmiyor. Snraki gun kiz yine agliyor sebep aslinda belirsiz. Ama kuzi hep kotuluyorlar ona oysa hep savunuyor kuz duyup caktirmiyor. Kiza kulaklarina cok guveniyor diyorlar o yokken aralarinda.sonunda kiz baskidan gaipten ses duymaya basliyor beyni doluyor. O sirada ondan once asilan birinden surekli kaciyor. Ve isten ayrildigi gun kiz o adana kiziyor onm sizin yuzunuzden yanlis ankadi onu sevmiyorum diyor. Sonra gidip konusuyorlar kiz benimle konysmuyor siye dedim diyor ondan onede sinav stresi demisti kiz. O gun japonun ikizi oldgunu ogreniyor birgun cekmecsini karstrrken farketmisti ama ayni anda bir arada ilk defa o gun bulunuyorlar. Sonra kiza resim ciz birkac anket filan. Resim cizerken japon basina gelip guluyor. Giderkende oyle. Kiza hep guluyor bazense sert o ikiz oldgndanmis snra anladim. Kizi cikariyorlar japona takti yavas agir kapilari carpti uyduruyor psikologa goturun. Vessalam doktora gidiyor ve sen normLsin toplum anormal bundan dolayi sen mukemmelliyetcisin diyor. Kizin tek sucu utangac ve sessiz olmasi. Bunlar bu kiza ne yapmis 2yildir cozemedim. Kizi o sevmis mi dalfa mi gecmis gecmisse neden gecmis? Sonra rapor karsiligi donebilir dediler bende gitmedim. Sizce tam bilmesenizde tahmin yurutun lutfen bir benim icin cok onemli. Hala seviyor olup seslerden yeni kurtuldum ama daha cok sey var.

Güncellemeler:
Kısaca hayatımın bir kesiti ölünce bir saniye yer tutacak olan kesit. Hayatımdaki en büyük kesit ve en acı. İşte böyle qnkamayan yorum yapmasın.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir yandan doğru yaptın bir yandan yanlış yaptın

0|0
    0|0
    • Sonunda cevap geldi :) bu ilk defa oldu ben bu ikilemdeyim zaten onu unutsamda onu sonrasinda unutmaya calistigim gercegini degistirmez o yuzden muhtemel yanlis ama boyle baski altinda olmak az kalsin kafayi yedirecekti sevsemde beni yine birakacakti dogru oluyor mantikli dusunemiyorum bir tek bu konuda

Erkekler Ne Diyor 3

• Nediyon a m k ya taşşak mı geçiyon bizle . : )

0|0
    1|0
  • Yedigine ictigine dikkat et

0|0
    0|0
  • K.bakmaya yaziyi yarisina kadar okudum birşey anlamayinca hepsini okuyamadam:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ahahah. kafa güzel :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...