Sağcıların havası kime arkadaş?

Memleketteki bütün sağcılar sanki dünyadayken cenneti hak edecek kadar temiz kalmışlar gibi hava atıyorlar, nedir bunlardaki bu kadar hava bastıracak pompa?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Sağcı demek biraz abest. Şu an Türkiye'de sağcı gözüken fakat paraya tapan zihniyet Şeratçı ziniyettir. Halifeliği tekrar getirmek isteyen ve Türkiye'nin laik yapısını bozup 3.sıfır Mısır,Katar gibi ülkere döndürmek.

Esas sağcılar ne yazık ki şuan ortalıkta yok usta.

1|2
    4|4
    • güzel cevap da o dediklerin de aynı boku yiyor

• merak etme halen var azinlikta olsa bile

• Türklere barbar mı diyorsun sen ibniş ?

boşbakan' ayaklar altında aldık gibi bir ifade de bulundu , bizden olmadığının göstergesidir.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Sag derken akkoyunlardan bahsediyorsan onlarin yatacak yerleri yok. Mhp den bahsediyorsan milletini el ustunde tutan namuslu yoneticileri var.

1|1
    0|0
  • Solcular da dinden çok rahatsız. Nedir onları dinsizleştirmeye iten pompa?

0|1
    0|0
    • insanın nefsi var arkadaş, bırak insanın aklı karar versin kime neyi empoze etmeye çalışıyorsun

• Beş yıldızlık tespit,

başını kapattı diye cennetlik olup önüne gelenin dinini eleştiren insanlar gördüm,

dabi kıçındaki kırmızı dar paça pantolonla

bunlarda sagcıladan kareler işte, adam rte fanı, kesin cennetlik mk

0|1
    1|2
  • anlayamazsınız , zihniyeti

kimse keriz değil bence , x)

0|1
    1|2
    • bu cevabın soruyla ne alakası var

• Şöyle.bir durum var, anlayamazsınız diyor, ama ayakkabı kutularını dolduruyor

Erkekler Ne Diyor 8

• genelleme yapmayalim

2|0
    1|0
  • Bakara makara.

0|1
    1|5
  • Sağ görüşlü demeyeyim de muhafazakar insanlara bak. Bu ülkeye ne yararları dokunmuş dersen şöyle elle tutulur bir sonuç göremezsin.

T.Özal, Demirel, Çiller, Yılmaz, Menderes hepsi boş adamlardı. Solcu dedikleri, kötüledikleri ve dinsiz dedikleri kesime bir defa fırsat verildi onda da cumhuriyet kuruldu.

Onlara kalsaydı Fransız, İngiliz sömürüsünde yaşayacaklardı.

0|1
    1|5
    • iyi de onların daha çok farkında olmaları lazım hayatın gelip geçici olduğu konusunda nedir bunlardaki edanın sebebi?

• din muhabbeti yaparler, içlerinde keşke şu kızla bu gce yatabilseydim derler.hepsi yalan .

0|1
    1|3
  • adamlar darbenin kralını sandıkta yapıyorlar .

1|0
    0|0
  • Sevgili kardeşim ben günümüz Türkiyesinde sağcı solcu diye bir ayrım göremiyorum. O ayrımı yapanlar daha sağcılığın solculuğun ne olduğunu bilemeyenler. Ayrıca kimin cennete gireceğini sadece Allah bilir. Bu tarz bir soruyu açıkçası sizin yaşınızdaki bir beyefendiye yakıştıramadım. İçinde bulunduğumuz şartlarda ayrışmaya değil birleşmeye ihtiyacımız var.

0|1
    2|1
    • emin ol o ayrışma dediğiniz olayı sağcılar solculardan daha çok yapıyor, selam versen cemaatçi selam vermesen kafir diye damgayı basıyor anında

• Eskiden kalma huylar. Sonuçta bu memleketi tek partili dönemi atarsak yıllarca sağ partiler yönetti. Seçimlerinde maalesef belirli konuları ön plana çıkarar oy istediler ve bunu başardılarda. Ama maalesef bunlar yanlıştı. Bu güzel ülkemziin halbu ki sağcıya solcuya değil vatanını seven Atatürk ilkelerine bağlı, her türlü dini görüşe açık olan ve insanlara özgürce yaşayabilecekleri bir ortam hazırlayan düşüncelere ihtiyacı vardı. İşte bu anlatılamadı

• ee bu millet ne zaman akıllanacak?

• buralar hep onların onların sözü geçer.

0|2
    3|1
  • beyindeki boşluk hava yapıyor :D

0|1
    1|3
Yükleniyor...