Grunge dinler misiniz?

Ben grunge müziği elit arabesk olarak nitelendiriyorum, normalde hard rock ve heavy metal dinlesem de bunların yanı sıra artık grunge da dinliyorum çünkü insanın mooduna hitap ediyor, siz grunge dinler misiniz ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• haha grunge dinlermiyim ?

link

link

link en sevdiğim tarz diyebilirim

0|1
    0|0
    • Alice in chains' in en sevdiğim şarkısı Confusion nedense en sevdiğim şarkıdır. Would ve Main in the Box bile geride kalır. O derece seviyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• ben daha çok children of bodom ve lamb of god dinliyorum

1|1
    0|0
  • Bayılırım. Mudhoney- Move Out favorim

0|2
    0|0
  • Evet dinlerim.

Pearl Jam

Nirvana

Foo Fighters

en sevdiklerim.

0|1
    0|0
  • hayır hiç dinlemedim.

0|0
    0|0
  • tamamen tarzımı grunge olarak belirtmeyeyim ama grunge tarzını severim.Nirvana candır kandır zaten :*

0|0
    0|0
  • örnek link at yaa ben anlamıyorum böyle alengilli isimlerden :)

0|0
    0|0
  • O zaman buna göre Ebru YAŞAR bir gurunge oluyorsa, ben gurunge dinliyorum. ;))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Alice in chains gelmişti güzel konserdi.

Seattle dan cıkan gruplar güzel oluyor genelde

pearl jam nirvana mudhoney bir ara soundgarden foo fighters her neyse grunge güzeldr

0|0
    0|0
  • Tabii lan Alice in Chains, Pearl Jam fanıyım.

0|1
    0|0
    • Pearl Jam' ın efsanevi Ten albümü var kaç kez dinlemişimdir bilmiyorum. Ulan hep söverim bu yüzden Pearl Jam ' a o ayarda başka albüm yapamadılar! Diğer albümleri de güzel ama hiç "Ten" albumdeki tadı vermiyor!

Alice in Chains de Layne Staley ile kamçılıyor bizi. Herif genç yaşta bırakıp gitti :/

• soundgarden? nirvana?

• Nirvana kısmen. Soungarden ucundan.

• Dumandanmı aklına geldi bu grunge arabesk tarzı :D Grung isyandır yaş grubuna göre o anki kafa yapısına göre candır.

0|0
    0|0
  • banaşu anmetalde arabesk gibi geliyor bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...