Devlette Öğretmenlik mi ? özel bir firmada İnsan kaynakları departmanında çalışmak mı ?

Devlette Öğretmenlik mi ? özel bir firmada İnsan kaynakları departmanında çalışmak mı ?

sizin düşünceniz nedir ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben de bu ikilemde çok kalmıştım. öğretmen olarak branşınız nedir ? bana devlet daha cazip geldi açıkcası kafa rahat, tatil çok

0|0
    0|0
    • sosyal bilgiler öğretmenliği bitirdim.fakat aklımda insan kaynakları üzerine doktora yapmakda var.bilmiyorum ne yapmalıyım karar veremedim daha.sonbaharda özel bir üni.de ins.kaynakları üzerine yüksek lisansa başlayacağım.inş

• suan durum biraz iyi ya eskiden kötüydü amaşu anpuan 74 lere düştü ve alım 1800 lere cıktı.eskisi gibi değil yani

• öğretmenliğin tatillerini bir düşün ik çok stresli

Kızlar Ne Diyor 2

• devletde öğretmenliğe girebilirmisin acaba onu bir sormak gerek malum dershaneler falan kapanıcak daha çok hoca artıcak yani ölen bir meslek insan kaynaklarını özelde bir araştır bence öğretmenlik atanma puanlarına göre güzeldir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle devlet. 2 sini de denemiş biri olarak söylüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• insan kaynaklarında çalışcaksan poker batak pişti iyi bilmelisin. çok rahat iş

0|0
    0|0
  • Bizim otomotiv şirketinde İnsan kaynakları çok rahattılar Maaş durumları sosyal aktiviteleri de iyidir devletde öyle imkanları bulamazlar

0|0
    0|0
    • maaş durumu nedir ?

• Yemeklerde konuşuyorduk i.k.elemanları ile yeni giren çalışan 1800 alıyordu 1 senelik eleman 2700 onun bir üstü 3,5 4 müdür 7 alıyordu kendielemanları diyordu bordolarda görüyorduk birde

Yükleniyor...