Şimcik böyle neredeyse boş bir otobüstesiniz.. :)

..böyle koltukların hepsi dolu neredeyse falan, güneş batıyor, evinize gidiyorsunuz, yanınızda da karşı cinsten tatlı biri var :)

O dışarıyı izliyor kulağında kulaklık, ağzıyla da dinlediği müziğe mırıldanarak eşlik ediyor kimsenin duymayacağı şeklide ^_^

Neyse siz bir bakıyorsunuz elindeki telefonun ekranına, amanın o da ne :O

Sizin en sevdiğiniz şarkılar var şarkı listesinde o kişinin :D

Neyse siz çaktırmadan müziği değiştireceği zaman diğer şarkılar neler diye bakıyorsunuz, hepsi sizin en çok sevdiğiniz şarkılar ! :D

Şimdi sorum şu; Bu durumda napardınız ? :D Hadi senaryo üretin ^_^

link ^_^

link ^_^

0|0
18|6

En İyi Erkek Görüşü

• gözlerine dikkat kesiliyorum sonra o farkında değil dışarıya iyice kaptırmış kendini kulaklıktan müzik sesi hafifçe duyuluyor tabi o bunun farkında değil parmağında tatlı bir yüzük var onunla oynuyor ve ben hala umarsızca bakıyorum gözlerine. Dikkatını çekmem gerek bie şekilde. off ne yapmalıyım. parmaklarımı şıklatarak şarkıa ritim tutuyorum bir aralık kafasını çevirip bana bakıyor ama hemen kaçırıyor gözlerini. ben ona hala bakıyorum. off allahım nasıl bu kadar tatlı olabilir. cesaretini topladı galiba o da duramıyor dönüyor sonra gözlerime bakıyor bir uçunda ölüm öbür ucunda cennet olan bir yay oluşturuyor tebessümü... kendimi toplayıp güzel şarkı diyorum ölüm ve cennet yayı iyi ce geriliyor daha bir güzel gülüyor sağ taraftaki kulaklığı çıkarıp bana uzatıyor neye uğradığımı şaşırıyorum alıyorum kulaklığı takıyorum...

2|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Daha soruyu okumadan 5 yıldıızz verdim eğleniyorum senin sorularında :D

Birkaç defa benimle otobüste bu şekilde tanışmak isteyenler olmuştu ama nasıl bahtsızsam hepside koca koca adamlar. Ben 18 yaşındayım adam 30-35 arası bir şey. Yani romantizm falan düşünemedim o an. Allahın mandası diye düşünmüştüm :/

Ama bu defa yanımda oturan kişi cidden hoşuma gitmişse elimden bir şey düşürürdüm (ne tesadüf!) onun önüne düşer oda alıp bana vermek zorunda kalır. Teşekkür ederim. Dinlediğin şarkı güzelmiş derim artık o devam ettirirse ettirir muhabbeti. :D

1|1
    0|0
    • yerim seni çok saol ^.^ ama herifin teki hayalgücünü kullanıp en iyi cevabı yazdı çoktan azıcık hızlı olaydın ne olurdu ? :/ :P

senin taktik süpermiş bildiğin eski türk filmlerindeki mendil düşürme şeysi bu ya :D

• senden korkulur :DD

• :D teşekkürler

• Sorunu da, soru detayını da cevapları da yorumları da okudum. resmine de baktım, şarkıya da. valla mavi nickini gördüm şaşırdım. Resmen kız sandım yaa :( profil resminden ve romantik oluşundan olsa gerek. neyse

gerçek ben: umursamıyormuş gibi yaparım

Gerçek benden sıkılan ben: karşı cinsteki eleman camın kenarında oturuyor camda sinek görüyorum ve sinirime dokunuyor sonra topuklu ayakkabımı çıkartıp sineği eziyorum sonra arkadaşla sinek muhabbetinden girerim.

-Ay bu sineklerde dalga geçer gibi insanın suratına suratına bakıyor

+hı hı

-ezmesem kim bilir şöföre musallat olur otobüsü devirirdi boyu devrilesice

+ho ho .s

-bu arada memleket nere?

+he he.

Gelde erkek olduğumu düşünme.

0|1
    0|0
    • ilk paragrafındaki yorumundan kötü anlam çıkarıp üzülmem mi gerek sevinmem mi :P ?

gerçek senden sıkılmış sen daha hayat dolu ben onu seçiyorum ^_^

• Tepkisiz kal bence. ama iyi bir şey romantik olmak :) dediğim gibi profil resminden kaynaklanıyor.

Gerçek benden sıkılmış ben içimde bir yerlerde duruyor henüz dışarı salmadım ama olacak bir gün. Kokmasın da :D Teşekkür.

• Zevklerimizin ayni oldugunu dusunurum.baska birinin de sevdigim sarkilari sevmesi beni mutlu eder.fazla bir sey dusunmem.

0|1
    0|0
  • O nasıl hayal öyle ya :))

güzel hayal valla ama ben çekingenlikten bir şey yapamazdım pöff.

Hayalde bile bu geliyor aklıma ya aferin bana... neyse hayal bu :)

Ben de eşlik etmeye başlıyorum şarkıya. Mırıldandığına göre kısık sesle dinliyor, duyup bana dönüyor gülümseyip "zevklisin, bu en sevdiğim şarkıdır."diyorum, o da gülümseyip kulaklığın tekini uzatıyor (iç ses, pek de düşünceliymiş ya canım benim :) ) dinliyoruz beraber,arada bakışıyoruz. Sonra :

-ben bir sonraki durakta ineceğim diyor ve o an fark ediyorum

-ya ben bir iki durak önce inecektim...

- bana bakmaktan durağı kaçırdın tabi :D gülüyor

- Gıcık :)

- eee madem kaçırdın durağı bir yerlere gidip konuşalım mı? Zaten benimde önemli bir işim yoktu.

-gerçekten mi? :)

-sence şaka mı yapıyor gibiyim? :)

- evet. Yani şaka için evet değil, evet gidelim...

O bana güle dursun :)

(iç ses, illa pot kıracaksın dimi, olmaz yoksa...)

Durağa vardık..

Bunun devamını da sen getir, sevdiysen.. benden bu kadar :)

0|1
    0|0
  • güneş batıyor dedin, otobüstesin dedin, ne karşı cinsi ya

ben kesin o ara uyukluyorumdur

benle aynı müzikleri dinleyen birinide rüyamda görüyorumdur

3|1
    1|0
  • kulaklıgın tekini bana vermesini teklif ederdim

0|1
    0|0
  • bu benim kaybolan ikizimmi derim.

0|1
    0|0
  • Göz göze gelmeye çalışır ve geldiğimde de içtenlikle gülümserdim. Benden hoşlanırsa kulaklığını çıkarır zaten, kendim çıkarttırmak istemem sinir olur kesin

0|1
    1|0
  • çok romantiksin bakıyorum da :D sanane milletin müzik listesnden ben olsam hiç bakmam banane ne dinliyorsa :D

0|1
    0|0
    • öff ablaaaa iki dakka hayal kurak dedik :D

• bak ya yine hayallerime köstek oluyor kötü kedi şerafettin :D belki büyüyünce güzel olucak belki masal gibi olucak hayatım ne biliyonnnn ? :DD

• tm tamam sustummm :D

• "abi gulahlığın tekini accık vercen mi lan gözünün yağını yiyim :/"

2|1
    1|0
  • Klasik müzik dinleyen erkek rüyamda bile göremem..

Onun için böyle bir hayalin yanından dahi geçmiyorum :D

0|1
    0|0
  • canım çekti derim içimden kulaklğmı takar müzik dnlerm npcm bşka :)

0|1
    0|0
  • kişiyi tınlamazdım. ses geliyorsa kulaklıktan az da olsa müziğe ben de kapılırdım. öyle.

0|1
    0|0
  • Ayy ne romantikk :D

0|1
    0|0
  • Kulaklığı verde bizde dinliyek mübarek

derim.

0|1
    1|0
  • İlani aşk ederim kabul ederse birlikte dinler mirildaniriz <3

0|1
    1|0
  • o müzik dinleyen kişi sensen hiç durmam direk koluna girerim bırakmam valla :))

0|1
    0|0
  • El senin mi ? Çok zarif :)

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynısı oldu .d ama tramvayda, bir süre baktm gözlerinin içine gülümsedi bende muhabbet açtm müzikten sonra aynı durakta indik belli ki öğrenci üniye gidyo e ben de gidyom birlikte braz yürüdük muhabbet değişti tanıştk sonra üni.de kahve dünyasında kahve içmeye davet ettm konuştuk biraz iyi bir arkadaşm oldu daha fazlası değil .)

0|1
    0|0
  • mesaj mı atıo numara görünüyo mu lan...hay a m k şarkı listesiymiş...

saçımı değdi omuzuma,valla değdi lan ohh allah bereket versin :)

1|1
    0|0
  • kullaklığı yuvasından çıkartır bu güzel şarkıları tüm otobus dinlesin derim sonra kafama çantayı yerim ilk durakta inerim hahaha

0|1
    1|0
  • -Mrb

-meraba şaşkın bakışlarla

-ya siz şu adresi biliyomusunuz

-evet biliyorum bir kaç durak var

-peki teşekkür ederim

-bende buraya yeni geldimde çok bilmiyorum

-hm daha önce nerde yaşıyordunuz

-...

-isminiz ne bu arada

-...

... :) konuşmanıza bağlı artıkın

0|1
    0|0
  • şimcik bilemedim napsam :D şarkı damardan girdi akon candır baba :d yav %100 tanışırdım kızla ama ilk sözlerim ne olurdu bilemiycem o anki heyecanıma bağlı :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...