• Sor
  • Bence

Lingusta ingilizce eğitim setini alan var mı?

Arkadaşlar internette lingusta diye bir ingilizce eğitim seti var. Aranızda bu seti alıp kullanan ya da çevresinde kullanmış olan var mı? Bilgisi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• evet çok güzel kullanmanı tavsiye ederim

• katkısı oldu mu?

• 1ay

selam ARKADASLAR LİNGUSTA ORİGİNAL SETİMİZ YÜZDEYÜZ ORİGİNAL OLUP KENDİ SİTESİNDEN ALINMISTIR HİÇ BİR KORKUYA SIKINTIYA YER YOKTUR GÖNÜL RAHATLIGI İLE ULASABİLİRSİNİZ ARTIK SETİMİZE SADECE ASAGIDAKİ VE BUNDAN SONRAKİ TEK ADRESTEN ULASIN ARTIK SADE VE SADECE ASAGIDAKİ EMAİL YOLU GECERLİDİR
      DİGER EMAİLLERDEN ULASANLAR DİKKATE ALIMİYACAKTIR

iletişim: life2015sunday@gmail. com

• 1ay

PROGRAMDA GERCEKTEN TELİF HAKKI VARMIS BEYLER BİLMİORDUM AN İTİBARİ İLE BU KONU VE BU EMAİL SİLİNİP ORTADAN KALDIRILMISTIR...

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 2

• orjinal lingudta dvd egitimi için 100tl

iletişim: usa4045@gmail. com

• 1ay

arkadaslar ben aldım orjinal set inanın böyle kaliteli akılda kalıcı bişe görmedim harika bir set bence alınmaya kesinlikle deger ben aldım herkes faydalansın diye 50 liraya veriorum 1. el sıfır ürün dvd almak isteyenler irtibata geçsin

iletişim: usa4045@gmail. com

skype: notnot SON FİAT 50TL ORJİNAL DVD DET OKUMA KİTAPCIGI İLE

• Öncekileri Göster
    • 1ay

selam ARKADASLAR LİNGUSTA ORİGİNAL SETİMİZ YÜZDEYÜZ ORİGİNAL OLUP KENDİ SİTESİNDEN ALINMISTIR HİÇ BİR KORKUYA SIKINTIYA YER YOKTUR GÖNÜL RAHATLIGI İLE ULASABİLİRSİNİZ ARTIK SETİMİZE SADECE ASAGIDAKİ VE BUNDAN SONRAKİ TEK ADRESTEN ULASIN ARTIK SADE VE SADECE ASAGIDAKİ EMAİL YOLU GECERLİDİR
      DİGER EMAİLLERDEN ULASANLAR DİKKATE ALIMİYACAKTIR

iletişim: life2015sunday@gmail. com

• 1ay

PROGRAMDA GERCEKTEN TELİF HAKKI VARMIS BEYLER BİLMİORDUM AN İTİBARİ İLE BU KONU VE BU EMAİL SİLİNİP ORTADAN KALDIRILMISTIR...

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...