Allah yoksa ateistler neyi inkar ediyor?

ahaha hadi bunu da açıklasınlar hem Allah yok diyorlar hem Allah'ı inkar ediyorlar olmayan şeyi neden inkar ediyorlar sizce? :D:D

Güncellemeler:
ÜYELERİMİZDEN YENİ BİLGİLER EDİNDİK Bİ' BAKIN..

link Ateistler Allah'ın varlığına inanıyorlarmış ama Allah'a tapmıyorlarmış, ilginç..

link Ateistler maymundan geldiğimizi düşünüyormuş..Bu da tuhaf.

link Müslüman hoşgörüsü..

link Ceket evrim geçirmiyorsa insan da geçiremezmiş..

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• beyinteist' im ben. Beyinleri inkar ediyorum. Böyle soru mu olur lan

buna cevap yazdıgım için benimde beynim olmamalı

1|3
    1|3
  • hatırda kalanlardan biri:

ben ceketimi şuraya assam, 1 milyon yıl geçse, gelip size ceket şey olur mu?

1|1
    0|1
  • Bi takmışlar maymundan geldik diye akılları olsa düşünürler , maynun nerden geldi diye :)

Dünya' daki veya feza'daki mükemmel uyum tesadüfen olamaz , inkarcıların inkarlarından ötürü utandıklar ve pişman oldukları gün gelecek, beklesinler..!

0|1
    0|1
  • Hadi bunu da açıklayın ateistler shajkfds

0|1
    0|1
  • işte ateizmi çökerten genç arkadaşımız :D <3

0|2
    0|1
  • Gözümde düştün!1!

1|0
    0|1
  • uzuun uzun açıklama yapardım aslında. 4. sınıf seviyesinde yani. ama dalga geçtiğini varsayıyorum

0|1
    0|0
  • bu ne biçim soru inkar etmiyorlar yaratıcı yok diyorlar işte töbe töbe...

0|0
    0|0
  • Sen ciddi misin yoksa troll mü

0|1
    0|0
  • Allah'ına kurban lan asdfsadg

0|0
    0|1
  • ALLAHIN olduğunu biliyorlar ama inanmıyorlar . mesela rahmetli aziz nesin allahın olduğunu bilmiyor muydu biliyordu ama inanmıyordu .

0|0
    0|1
  • işsizlikten oluo bunlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• İçinde konuşan hayvanlar , iblisler , asaya dönüşen yılanlar , su üstüne yürüyen insanlar ve her nevi fantastik , absürt ve ilkel hikayelerin olduğu kitaba sen inanıyorsun ama akıldan sorunlu ben oluyorum öyle mi ? ''

Mantığıyla insanları inkar ediyor.

Olmayan şeylere inanmanın zararlarını anlatıyor.

Eğer cevaplayamadığınız 1 soru varsa tanrıya inanın , ilkel hikayelere değil.

1|1
    1|0
    • İnsan olmak için hic dilekçe verdin mi

• İnsanlıkla ne alakası var ?

müslümanım lan ben ' diyenlerin çoğuda insan olmuyor nedense.

• 1.si çamurdan ve kaburgandan yaratılan insanlardan daha mantıklı. Evrim bir inanç ya da başka bir şey değildir. Evrim bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir.

2.si ateistler allahın varlığına inanmıyorlar ve herhangi bir şeye tapmıyorlar.O dediğin deist oluyor.

Evrim ile ilgili daha fazla bilgi ve diğer sorularınız için ; link

• Bence dünyadaki ateistlerin %90'ı ALLAH'ın var olduğunu biliyor ama inanmamakta ısrar ediyor niye ısrar ediyorlar bende anlamıyorum :)

1|1
    1|1
  • ateist değilim ama cevaplayayım şimdi ateistler sadece allahı yok saymıyorlar zeusu da yok sayılar senin mantına göre zeus yoksa neyi inkar ediyorlar demekki zeus var buradan da bu sonuç çıkar ateist ateizm felsefesi benimsemiş kişiye denir bu felsefeye göre evrenin başlangıcından bu ya olan şeyler rastlantısal olarak gerçekleşmiştir yani, sanıldıgın aksine tanrı ya da tanrılar tarafından değil şeklinde savunurlar çok sağlam argümanları vardır . tarafsız okursan dinsiz olman evladır.

0|1
    0|0
  • Soruna bayıldımm 5* :D

Ateistlerin soyunun tükendiği an :D

1|0
    0|1
  • ateistler herhangi bir tanrının varlığına inanmaz, yani inkar etmez. inkar etmek gerçekten var olan bir şeyi reddetme durumudur. ateistler zaten tanrı diye bir şeyin olduğuna inanmadıkları için inkar etme gibi bir durum yoktur.

0|0
    0|0
  • allahı değil allahın varlığını inkar ediyolar.aynı şey bir müslümanın athenanın varlığını inkar etmesi gibi.çük kadar beyninle ateizmi çökertmeye mi çalıyosun.beyin yok fikir var a.q.bidahkine iyice düşün sonra yaz.komik duruma düşüyosun

1|0
    1|0
  • ödülünü verin hemen.

tek soruyla ateizmi bitirdi =)

0|0
    0|1
  • :D inkar değilki bu direk yok zaten bize göre. inkar etmek için biraz inanıyor olmak lazım. ama din insanın psikolojik bir ihtiyacı, herşeyi allaha bırakıon gerisini düşünmüyorsun :D Karakterin güçlü değilse kesinlikle inanman gerek ruhsal tedavi açısından.

0|0
    1|0
  • hıyar beyinli oldukları için açıklayamazlar :))

1|0
    0|1
  • tema vakfını arayın konuşabilen kalas var :D

0|1
    1|0
  • Kardeşim allahin varligini inkar ediyorlar yani allah yoktur kuramina inanirlar.Hem olmayan şey inkar edebilirsin. Mesela yapmadigin bir şey hakkında suclanmak gibi. Olmayan bir olayi inkar edersen ayni kapiya gelirsin.

0|1
    1|1
  • Biz ateistleri o şekilde tanımlıyoruz. Biraz ondan. Ama onlarda kendini tanrıların kavramını kabul etmeyenler olarak tanımlasalar da en çok ''Allah'' yok diyorlar :)

1|0
    0|1
  • Ronaldo, bugün çok sıkılmışsın anlaşılan. Beni de sıktın.

0|0
    0|0
  • Einstein'in kayıp spermi bulundu!

0|1
    0|0
  • Olduğunu inkar ediyorlar işte :D

0|0
    0|1
  • Psikolojik tedaviye ihtiyaçları var.

1|0
    1|1
  • Hayır olayı sen anlamamışın. Allah a inanıyoruz, varlığınıda kabul ediyoruz, ancak O na tapmıyoruz.

0|0
    2|1
  • bu konular seni aşar be hafız git kumda oyna.

0|0
    0|0
  • onlar bizim kurguladığımızı düşünüyorlar

0|0
    1|1
  • iyi kafa meşgul ediyo haa bu tip konular :D

1|0
    0|0
  • Süpersin söz yok helal reis ! =) 5*

1|0
    0|1
  • Kesin seni inkar ediyolardır...

0|0
    0|0
  • tek soruyla ateizmi çökerttin bravo :))

0|0
    0|1
  • helal * eklede bir soru sorcam sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...