Ak partinin bayrak konusunda ne düşünüyorsunuzz...

Ak partinin bayrak konusunda ne düşünüyorsunuzz...

Güncellemeler:
link kaldırılan bayrak reklamı

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Okullarimizda o guzel andımızı kaldıranın AKP hukumetı oldugunu unutmayın. Doğuda ki mitinglerde andımızı kaldırmakla övünen bir başbakanımız var malesef. Benim kürt kardeşlerim andımızı okumak zorunda değil, ne mutlu türküm demek zorunda değil diyor. Şimdide istiklal marşı ve türk bayrağı ile reklam yapıyor. Bizim milletimiz gerçekten bazı şeyleri göremiyecek kadar kör. İnsanlar böyle koyun oldukça elbette onları güdecek birileride çikacaktir.

3|1
    0|5
    • sen koyunsun belli bende andımız konusunda yanılıyorsun herkez andımızı okumak zorunda değil ama istiklal marsı tabi farklı o milli marsımız peki oyle diyorsun cogu insan o reklamı izlerken duygulanıyo ve bu kaldırmalarında kı zoru ne bunların bence cekemiyorlar ..

• 2 kariş reşit olmayan cocuga yemin ettirmek nedir? Herkes turk dogup turkum diye yemin etmek zorunda degil sayin fasist

• bence faşişt sizlersinizz .. tam ya ben ne yin yorumunu yapıyorumkı bu zihniyet zatn deişmez..

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kadar yaşanandan sonra, hala AKP AKP diye koyun gibi dolanıyorsunuz. Insanın biraz kendine saygısı olur, Andımız kaldırıldı. Tüm okullardaki ''Atatürk'' büstleri ve posterleri de görünmezliğe karıştı. Twitter de kapandı. Eee, sonuç? Sonuç ise hoşgeldin şeriat. Görün g*t kılları babayı bu saatten itibaren.

1|1
    1|3
    • ne diyim akp yerine chp mhp bdp midiyim kurtlara mı bırakallım bir bırakın ya onlar gelse başa daha beter olur seriat diye birşey yok siz sacmalıyorsunuz terorist var cocukların eline bili silah sapan verenlerden ne hayır beklersiniz ki ..

• bocalama :s

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bayrağın direği bazılarını rahatsız etti

0|2
    2|1
  • bayrak benim bayrağım,onlar düşünsün

0|0
    0|0
  • reklam cok guzel olmuş

0|2
    1|0
  • iyi oldu çokta güzel oldu kaldırılması

0|0
    1|1
    • sizin için iyi oldu bölücüsünüz ya

• bölücü değilim.milletin dini duygularını kullanarak oy topladığınız yetmiyo şimdide milli duygu kullanmaya kalktınız ay yıldıza vurgu yaparak.yok efendim öyle beleş köfte.

• siz oyle dusunuyorsunz düşüncelerinize de sayı duyarım ne dim inanan var ınanmayan var ..

• bayrak konusu derken ?

0|0
    0|1
  • bradd pit in dünyalar savaşı z filmi zannetmiş ürpermiştim.

0|0
    0|0
  • bdp bıle reklama ıtıraz etmedi chp mhp ıtıraz ettı neden acaba ? iyice bir düşünün bakalım bulabilecekmisiniz

0|2
    0|0
Yükleniyor...