Tarihin Arka Odası sizce nasıl bir program?

Ben sevmiyorum açıkcası.Normalde tarih severim.Bu programı da izlemeyi denedim ama izleyemiyorsun bir kere bir lakayıtlıktır gidiyor.Tarih içerikli bir programda bir konu olur.O konu üzerinde konunun uzmanları konuşur.Burada bir bakıyorsun geyiğe dalmışlar haha ha ki ki ki eşliğinde konu ile alakasız muhabbetler saatlerce devam etmiş.Programın yarısı öyle geçiyor.Kalan kısmında da Murat Bardakçı denilen adam sürekli internetten gelen mesajlara bakarak haddini aşıp eleştiri yapanlara haddini bildiriyor.Arada zaman kalırsa lütfedip 2 cümle şu şöyle olmuştur bu böyle olmuştur diye tarihten de bahsediyorlar.Bence izleyiciye saygısı olmayan böyle programlar izlenmemeli ki rating alamsın ve sonucunda da yayından kaldırılsın.

• Seviyorum
    50% (1)50% (2)50% (3)Oy Ver
  • Sevmiyorum
    50% (1)50% (2)50% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bok gibi bir program murat bardakçı gibi tarihçi olmaz olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de geyik yapmalarını sevmiyorum ama biraz da sıkıcı olmayıp insanlara tarihi sevdirmek için yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • ilber ortaylı'nın katıldıgı zamanları izliyorum. onun dısında pek izlemedim yalan olmasın.

0|0
    0|0
    • şu an var aslında bir izlesen bakalım tespitlerime hak verecek misin merak ettim :)

• tv'den takip etmedim hic. internet üzerinden izledim msg. beni kaldırma simdi gözünü sevim...o tusa basmayı hic istemiyorum.

ilginc konular tartısılıyor ama...eglenceli olması da işime geliyor. benim gibi tarihi kıt kişiler için biçilmiş kaftan...

• tamam ya canın sağ olsun basma o tuşa istemiyorsan :) ilginç konular tartışılmıyor ama ilginç bir konuyu tartışacağız denilip başka şeylerden boş muhabbet yapıyorlar genelde izlesen hak verirsin bana :)

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle selam lar msg

konuşmalarını anlamıyorum pelin batu var iken bir harika idi program. murat bardakçının ukalalığı ve haddini aşan tavrı sinir bozucu

0|0
    0|0
    • ooo aleyküm selam abi nasılsın :) bardakçı için ukala ve haddini aşan tavrı tespitine aynen katılıyorum.pelin batu iyi niyetle adam gibi bir şeyler anlatmaya çalışıyordu ama onu da erhan afyoncu ve murat bardakçı ikilisi buldukları her fırsatta aşağılayıp eziyorlardı.

• murat bardakçı ya uyuz olduktan sonra artık izlemediğim bir program.. insanlara üst perdeden bir konuşma, bir bakış..

0|0
    0|0
  • Adam tarihi anlatip bilgi verecegine ya seyirciyle kavga ediyor ya yanindaki adamlara hakaret ediyor. Bana yapsa uzerine ucar herseyi birakir giderim

0|0
    0|0
  • çok uzun bir program ya :/

0|0
    0|0
  • murat ağanın ses tonu dışında pek bir sorun yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...