Survivoru izliyor musunuz? Oyunlardaki performansa göre mi değerlendirirsiniz yoksa karaktere göre mi?

Izleyenlerrrrrr kimler

Neye göre degerlendirirsiniz

Güncellemeler:
Turabiyi tutanlara allah akıl versin çok antipatik bence:D

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Survivor falan önemli değil her yerde önemli olan asıl insanın karakteridir yoksa 3 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden de çok iyi performans gösterebilir

2|1
    1|0
  • Acun'un programlarını izlemiyorum

3|0
    1|0
  • Favorim Akın..

Neden acaba ? =((

1|1
    2|2
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • müptelasıyım ben yıllardır izliyorum :D ikisi bir arada olmalı bence. su an tolgayı performans ve karakter olarak begeniyorum ama bu sene serenayın kazanmasını istiyorum. cok saygılı, basarılı ve yetenekli birisi ayrıca cok sempatik ^_^

1|0
    0|1
  • izlemesi çok zevkli bence.. ben karaktere göre bakıyorum biraz..

duygu o el yetenegiyle nası voleybolcu olmuş. ahmet dursunu sadece top oynarken gördük oda iyiydi yani. ama konusması hareketleri kişilik olarak mal gibi biraz. ismail baki ne zaman yarışacak. bu akını baba ocağı dizisinde oyuncu olarak gördüm. gönüllüler takımındada görünce kesin torpille gelmiş dedim. mertin küpesi zaten ayrı bir konu. geneline gıcık oldum denilebilir. geçen sene hilmicem murat ümit karan falan izlemesi daha zevkliydi bence. ama bu sene gökhan iyi efendi gibi o kazansın isterim :)

0|0
    0|0
    • Gökhanin kazanması hariç hepsine katılıyorum:D

• bide yarışmadan önce turabinin kollarını sallayıp bir dans gibi değişik bir hakeketi varya.:@. neyse kınamıyorum :D

• Onu insan yerine koyup konuşmuyorum bile uyuz:D

• Orada olay takıma faydalı olabilmek ve hakkını vererek survivor yaşayabilmek!

çok delikanlı diye faydasızın tekini savunmam açıkçası.

faydalı ve karakterlisini ararım.

Bu sezon; Ahmet Dursun+Serenay ve gönüllülerde ki Ertunga abiyi destekliyorum.

Önce ki senelerde desteklerimde genel olarak finale kaldılar. Derya Büyükuncu, Nihat Altınkaya, Hasan, Hayim vesaire...

0|0
    0|0
  • izlemiyorum izlemem .

0|0
    0|0
  • İzliyorum arada bir iyi olan diyorum.

1|0
    0|0
  • kişiye göre. turabi kadar gıcık birisini görmedim.

0|0
    0|0
  • tv izlemem lakin ailem içinde gözümden ateş çıkarıyorum demesi alay konusu oldu

0|0
    0|0
  • ben çok seviyorum hatta soru sormuştum bunun hakkında ama genelde izlemeyen bir kesim var bence harika bir program favorim tolga çok aptalca hareketler yapsa bile dışladılar çocugu hoş değil

0|0
    1|0
  • yiğit iyi gibi duruyor

0|0
    0|0
  • eskidi artık, Acun başka şeyler bulsun,

0|0
    0|0
  • turabi itici bir top

0|0
    0|0
  • Duygu Balın bacaklarına göre :D asdasdasd :D

Favorim : İsmail Baki , Ahmet Dursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Turabi favorim.

2|0
    2|0
  • Bence ikiside önemli. Eda karakter olarak çok iyi bir kızdı ama çok güçsüzdü ve bu yarışmaya göre değildi. Ahmet dursunu beğeniyodum ama o da çok dedikoducu gibi.

Turabi ve Sahra en sevmediğim

Ben sanırım Serenay diyorum. Gönüllülerden de Mert

1|0
    0|0
  • Gökhan keseri tutuyorum :D

1|0
    1|0
  • Kanal açıksa bakıyorum, favorim yok.

1|0
    0|0
  • Turabi king *kaaaalp*

adkjhfg.

4|0
    2|0
  • Hiç izlemedim hangi kanalda onu bile bilmiyorum :7/

0|0
    0|0
  • hangisi yakışıklıysa onu tutuyorum :)

1|0
    0|1
  • izliyorum ama favorim yok.yarışlar için izlyorum dersem yalan olmaz .ama gökhan çok daha sempatik en andan dğerlernden

0|0
    0|0
  • Performanslara göre karar vermek mantıklı fakat çoğu karaktersiz bence

0|0
    0|0
  • İzlemem , izlettirmem ..

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • izlerken çıldırdığım ve ennn sevdiğim program annemle bağırarak zıplayarak izliyoruz aslında hepimiz izliyoruz ailede ama genel olarak karakter ama değişir oyun performansı %40 karakter %60 çünkü ada huzuru diye bişey var

0|0
    0|0
  • Tolga şovmen

Turabi dağdan inme

Merve yi sevdim

Ahmet dursun <3

0|0
    1|0
  • erkekler mügeyi kızlar turabyi begenyo ama ben kmseyi begenemedim yahuÇD

0|0
    0|0
    • turabiyi beeniyo mu kızlar. Aklınıpeynir ekmekle mi yedi bu kızlar. Vucudunu desen anlarım da 26 yaşında 35 yaşında gibi gösteriyor. Tip desen tip yok :)

• bak aşagdki kızlar yazmış turabyi begenyrm diye ben hiç kimsyi begenmyrm ne kız ne erkek mügeyi begenylr ama onuda begenmyrm:D

Yükleniyor...