Odtü-işletme mi , Ankara üni.-hukuk mu? Yoksa..

önerdiğiniz getirisi gerek sosyal gerek maddi yönden yüksek olan üni-bölüm var mı?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ODTÜ işletme.

0|0
    0|0
    • Cevap için teşekkürler,neye dayanarak böyle bir sonuca vardığınızı öğrenebilir miyim?Benimde ODTÜ yanım ağır basıyor ama pek bilgim yok çevrenizde mi var acaba?

• Çevremde yok fakat. Ankara Hukuk hiç önermem. Hemen hemen nereye baksan sokaktan birini durdur sor. HUKUK, KUKUK! artık bu durum klasikleşmeye başladı. İşletme güzel bir bölüm fakat günümüz ve zamane insanları bu bölümü hafife aldığı için iş olanaklarını küçümsüyorlar. İşletme güzel bir bölüm aklını beynini kullanırsan tabi. Hukuk insana akıl bırakmaz. Agresif yapın oluyor.

O yüzden İşletme bitirip bir yandan da mezun olduğum mükemmel okuldan iş olanaklarında avantaj sağlanır.

• haklısın tabii ki :) işte hukuk okursam işim kesin gibi ... ama ben rahatlığı severim biraz yani kasamam hukukta çok kasıntı geliyor.. işletme rahat istediğin alana yönelebilirsin.. böyle düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• ankara üniversitesinde doktorluk okuyacağına odtüde kaldırım mühendisliği oku kafi gelir sana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• YGS yarın değil mi bence sen bunları düşünme uyu yoksa sınavda uyuyacan bak neyse sana başarılar dilerim :D (bide kategori aşk ne alaka asdfghjk)

0|0
    0|0
    • yok canım lise 2 yim :)

• Ahahahaha bende lise 2 yim asdfghjkl bu yüzden bişey söyleyemeceğim bende bilmiyorum üni ortamlarını :D

Yükleniyor...