Erzurum'u akp mi alır mhp mi ?

erzurumda fethullah gülen cemaat mhplilerden daha çok mhp'ye çalışıyormuş,erzurumda bilirsiniz akpden sonra hep ikinci parti mhp olmuştur,peki cemaatle beraber mhp alabilir mi erzurumu ?

• Yine akparti alır
    67% (2)40% (2)50% (4)Oy Ver
  • Mhp alır,fethullah gülenin etkisi çok erzurumda
    33% (1)60% (3)50% (4)Oy Ver
  • Bakalım gülenin gücünü görücez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• erzurumu yüksek ihtimalle MHP alır

0|0
    0|1
    • cemaatten dolayı mı

• Ya istersen git liselerdeki ulkuculere bak bolca ayrimcilik gorursun hocalari dogulu birazcik siveli konusuyor diye bil dalga gecen ulkuculer var elbette her ulkucu bir degil

• Oktay vural kürt degil arap asilli siirtlidir alişan satilmis kürt olabilir ama zaten ayrim yapmiyorum ona bakarasak sirri sureyyada kürt degil adiyamanli Turkmen asilli yani bu gorus meselesi ulkucelere saygim var birbirimizin islerine karismiyoruz cokta taktir ediyorum vatanini seven kitabina bagli insanlar olduklari icin

Kızlar Ne Diyor 1

• erzurumlulardan dilim çok yandı nefret ediyorum hepsinden topundan en kötüsü kimse o geçsin başa da okusun canlarını

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• İki durumda da bişey değişmez.

0|0
    0|0
  • Fetonun etkisi büyük. Bu yolsuzluk vs. akp seçmen mhpye yönelir. Sağ partide tek alternatif.

0|0
    0|0
    • öyle,zaten erzurum seçmesi milliyetçi-muhafazakar parti olan mhpye çok sıcaklar her zaman

• erzurum halkının kafası çalışır mhp kazanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...