İstanbullu can arkadaşlar..... bir bakın bea:-P

İstanbul da olan arkadaşlarcım bir bakıverin lütfen :-) acaba hangi özel üni.lerde okuyorsunuz , Nişantaşı üni.sinde okuyan ya da bilgisi olanlr var mıdır acaba bana fikirlerinizi sunun lütfen ben İstanbul avrupa ykasında oturuyorum...

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu arada çocuk gelişimi çıkışlıyim bölümüme devam edicem ona göre tavsiyelerde olursa sevinirim:-)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• adı nişantaşı kampüs bayrampaşada daha baştan offside o okul. okulun kadroda tam oturmamış hem. napıp et bilgi üni.sine kapak at derim.

1|0
    0|0
    • Evet ama kampüs acılıyor diye duydum:-)

• nısantası kapımın onunde b.pasada gıtme ist aydın en ıyısı

1|0
    0|0
  • Nişantaşı üniversitesinin bayrampaşada olduğunu biliyorsun değil mi :)

1|0
    0|0
    • Evet y ama kampüsleri açılıyormuş birde ben eğitimi düzgün diye duydum ilgililermişmiş:-P

• Rica ederim. Sınavda başarılar :)

• Teşekkürler...:-)

• Kardeş okur iken sana destek olacak bir okulu seç işe yerleştiren üniler var

1|0
    0|0
    • Hea bende konuştuklarıma soruyorum ama öyle bir imkanı kesin olarak tanımıyoruz diyor...:-\

• örnek vereyim gedik üniversitesi gedik holding de öncelik sağlıyor Koç da aynı Boğaz içi anlaşmalı şirketlere üniversitesinde okuyan arkadaşları iş başı yaptırıyor Hatta stajlarını da orada yaptırıp uyumu sağlanıyor

• önemli olan senin ne düşündüğün..birisi över birisi kötüler...eğitimi iyi ise oku derim ben orda.

0|0
    0|0
    • Hadi yaa bunu diyen çok yok:-)

• Kampüsüşu anyok o kafama takılıyor işte:-\

• önemi de çok yok gerçi... tewk önemli olna huzur.. iki üniversite görmüş birisi olarak hzuurumun en çok kaçtığı yer..

• bak, şimdi sen özel ünide okumak istiyorsun ama ne kadar bütçeli olsun istiyorsun, ona göre üniversite ve bölüm sunabilirim,

1|0
    0|0
    • Yaa benim hala kafam karışık ortaya karışık birşeyler söylersen belki kafamda birşeyler oturur:-)

• bak böyle seyler ortaya karışık şekilde söylenip birinin geleceğiyle oynanmaz, sen nasıl birisin ne yapmaktan zevk alırsın, sırf uni okuyacam diye okuma

• istersen mesaj at, uzunca konuşalım, o zaman daha da iyi yardımcı olmuş olurum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...